Arkadaştan Sevgili Olur Mu?

Arkadaştan sevgili olur mu?” sorusuyla Seductionturk tarihi boyunca ve öncesinde çok fazla karşılaştım. Karakter olarak arkadaştan sevgiliye dönüşmeyi tercih eden birisi değilim. Genellikle bunun üzerine o kadar enerji harcamayı sevmem ve garanticiyimdir. Bunu da koçluk yaptığım dostlarım çok iyi bilir.

 

Ama bu konu hakkında çok fazla mesaj geldiği için  “arkadaştan sevgili olur mu?” konusuna kafayı takan arkadaşları bu mübarek ramazan günü mutlu etmeye karar verdim.

 

Öncelikle bu işin riskli olduğunun farkına varmalısın. Eğer başarılı olursan, çok güzel bir arkadaşlığı mutlu bir ilişkiye çevirebilirsin ve inanılmaz güzel şeyler yaşayabilirsin.

 

Diğer taraftan, başarısız olursan çok güzel bir arkadaşlığı yok etmiş oluyorsun . Bunun yanında da hoşlandığın kızı kendinden uzaklaştırmış oluyorsun.

 

Bu kazanç ve kayıpların farkında hareket edersek, sorumluluğu da üzerimize almış oluruz. Bu da olgun olduğumuzu gösterir.

 

EN ÖNEMLİ KURAL

 

Ben kızların ve erkeklerin arkadaş olabileceklerine inanan birisi değilim. Demek istediğim şu:

 

“Kız veya erkek, içlerinden bir tanesi mutlak suretle, diğeri hakkında seksüel şeyler düşünüyordur”

 

Ama iki tarafta, bu hislerini gizleyerek uzun süre arkadaş gibi gözükebilirler.

 

Bu konu hakkındaki teorimi de söyledikten sonra , bir kızı arkadaştan sevgiliye nasıl dönüştürmeye ÇALIŞACAĞIMIZ konusuna gelelim.

 

Öncelikle en önemli kuralımız şu:

 

“Asla, ASLA, direkt olarak hislerini ona açma!”

 

Onu asla arkadaştan öte olarak gördüğünü söyleme. Arkadaşken  işler böyle yürümüyor. Peki Johnny nasıl yaparız?

 

Ya kızın bize karşı olan hislerini itiraf etmesiyle  yada doğru zamanda ilk adımı atarak onu delice öperek yapabiliriz.

 

Tabi bunların olabilmesi için, bizim ilk baştan iletişimimiz esnasında kullanmamız gereken bazı düşünce yapılarımız var. Şimdi bunlara bakalım:

 

1- Ona ihtiyacımız yok.

 

2- Onu etkileyici buluyoruz ama başka güzel kızların da ilgimizi çektiğini ona hissettiriyoruz.

 

3- Yüksek standartlara sahipsin.

 

4- Seksüalitenden utanmıyorsun.

 

5- Duygusal bir şekilde seks yapmanın değerini biliyorsun.

 

6- Dokunmayı seviyorsun.

 

7- Onu arzuladığını işaret eden karmaşık sinyaller gönderiyorsun.

 

8- Eski kız arkadaşlarınla hala arkadaş olduğunu belirt.

 

 

 

 

1 – Ona İhtiyacımız Yok

 

Onun çok kolay bir şekilde bize ulaşmasına engel olmalıyız. Eğer hayatın çok dolu dolu geçiyorsa, asla kızlar önceliğin olmuyor. Hayallerinin, hobilerinin peşinde koşmalısın. Tek odak noktan kendin olmalıdır.

 

Bunlar kızı buluşma öncesi ekmek için çok iyi sebepler sunar. Daha sonra bu ekmeyi affettirmek için, onu dışarı çıkararak , hayatında yaşadığı en eğlenceli günü ona sunabiliriz.  Buradaki ana amaç, bizim bilinçaltımızdan ona verdiğimiz muhtaçlık sinyallerini yok etmektir.

 

 

2- Onu Etkileyici Buluyoruz ama Başka Güzel Kızların da İlgimizi Çektiğini Ona Hissettiriyoruz.

 

Onunla birlikteyken çevrende güzel başka kızlar varsa, ona dönüp ” taş gibi kız ” diyebilirsin. Ek olarak onunla konuşurken yanından güzel bir kız geçerse, dikkatin dağılıyormuş gibi yapıp ilgini o geçen güzel kıza yönlendir. Bu da onu biraz çıldırtacaktır.

 

Bu durumda hemen onunda hoş bir kız olduğunu ve kıskanmaması gerektiğini söyleyebiliriz.

 

Ona bu şekilde iltifat edebiliriz çünkü verdiğimiz ilgi tamamen dengeli ve muhtaç gözükmeden edilen bir iltifattır.

 

Bunun karşılığında kız sana karşı saldırmak için, başka yakışıklı erkeklerden bahsedebilir. Hiç umursama ve bu konu hakkında onunla konuş. Sonuçta Seductionturk’ü uzun süredir takip ediyorsan eminim bu konu hakkında çok fazla konuşacağın şey vardır.

 

 

3- Yüksek Standartlara Sahipsin.

 

Bir kadından beklediğin/istediğin şeyler hakkında konuş. Bu onu dolaylı yoldan nitelemeye başlar.

 

Örnek olarak ona ilk başta mutluluğun sırrının istediğin zaman istediğin yerde kızlarla tanışmak olduğunu düşündüğünü, daha sonra korkularını yenip sürekli yeni kızlarla çıkmaya başlayınca, çoğu kızın standartlarına uymadığını söyleyebilirisin.

 

Bu konuşmayı ilerlet ve kızın hayalindeki erkek arkadaşı hakkında konuşmasını sağla. Daha sonra söylediklerini dinle ve onun üzerine yorumlar kat. Eminim kızın söyleyecek çok fazla şeyi vardır.

 

Bundan sonra konuşmayı geçmişte yaşadığın bir ilişkiye getir. İlk bakışta kızın senin için kusursuz göründüğünü ( Yemek yapar, PES oynar, masaj yapar ….. ) ama tek eksiğinin hiç iyi bir aşık olamadığını söyle. Bu kızın merak duymasını sağlayacak ve neden öyle olduğunu soracak. Tabi ki bu da bizi 4. kurala getirecek…

 

 

4- Seksüalitenden Utanmıyorsun.

 

Seks hakkında konuş. Kızların sana yatakta yapmasını istediğin şeylerden bahset ama çoğu kızın bunları yapmadığını söyle. Tabi ki bu konuş sırasında ki aktarımın, sanki havadan – sudan konuşuyormuş gibi olsun.

 

Kıza seksüel tarafını göstermekten çekinme, sonuçta bu kız senin ARKADAŞIN değil mi  : ) . Eğer kız bu konuyu kaldıramıyorsa ve konuyu kapatmanı istiyorsa, bu bizim için çok önemli bir işarettir. Bu işarette bu kızı sevgiliye dönüştürmenin pek akıllıca bir hareket olmadığının göstergesidir.

 

Bu hikayeyi anlattıktan sonra, anlattığımız hikayenin tam tersini başka bir hikaye anlatacağız. Yani çıktığın kızlardan bir tanesi seni yatakta mutlu etmesini biliyordu. Neler yaptığı hakkında ufak bilgiler verdikten sonra işi biraz mızmızlığa verebiliriz : )

 

” Artık senin de bir şeyler anlatma zamanın geldi ” diyerek onunda paylaşıma katılmasını istemelisin. Hangi pozisyonu en çok seviyor? Ona en güçlü orgazmı kim yaşattı? Neden? gibi sorular sormalısın.

 

Kız şüphelenmeye veya rahatsız olmaya başlarsa onu rahatlat. Sadece arkadaş olduğunuzu, bu konularda taktiklerin işine yarayabileceğini söyle.

 

DİKKAT : Asla seks hakkında sapıkmış gibi konuşmamalısın. Konuşma doğal bir şekilde gelişmeli. Eğer muhabbet sarpa sarıyorsa, konuyu değiştir. Her zaman onun daha fazla seks hakkında konuşmayı istemesini sağlamak, aşırı şekilde seks hakkında konuşmaktan daha iyidir. Bu kuralı da doğru bir şekilde uygularsan, 5. kurala geçebilirsin.

 

 

5- Duygusal Şekilde Seks Yapmanın Değerini Biliyorsun.

 

İnsanların hayvanlar gibi olmadığını, duygularla seks yapmanın ne kadar önemli ve farklı olduğu hakkında konuş. Duygularla yapılan seksin ne kadar tutkulu ve güzel olduğundan bahset.

 

Ve önceki anlattığın hikaye ile bu durumu birbirine bağla . Nasıl mı? İşte böyle:

 

“Hmmm.. belki de o kızın beni bu kadar mutlu etmesinin sebebi, ilişkimiz öncesi çok iyi arkadaş olmamız olabilir ” Burada tohumu ekmiş bulunuyoruz. Hayırlı olsun : )

 

6- Dokunmayı Seviyorsun

 

Seksüel gerilim yarattıktan sonra, masum dokunuşlara geçebiliriz.  Takılarına yorum yap ve dokun. Eğer bir yüzükse, elini tut ve yüzüğüne dokun. Küpe ise, elinin tersiyle yanağını hafifçe okşa. Hafiften kastım gerçekten hafif … ASLA CİDDİ ŞEKİLDE OKŞAMA . Şefkatle yapilmiş hareketler ve dokunuşlar olarak düşün.

 

7- Onu Arzuladığını İşaret Eden Karmaşık Sinyaller Gönderiyorsun.

 

Ona ne kadar özel olduğunu ve keşke diğer kızların da senin gibi olmasını istediğini söyle. Arkadaş olarak çok mutlu olduğunu söyle. Daha sonra boynuna eğil ve kokla. Çok güzel koktuğunu söyle, hangi parfümü kullandığını sor.

 

Hafifçe sataş ve onunla buluşmaya gelirken bu parfümü sürmemesi gerektiğini söyle yoksa tüm arkadaşlığınızı tehlikeye atabileceğini belirt : ) . Yoksa bir gün üzerine atlayabileceğini söyle : )

 

8- Eski Kız Arkadaşlarınla Hala Arkadaş Olduğunu Belirt

 

Burada garanti veriyoruz. Eski sevgililerimizle arkadaş olduğumuzu belirterek, onun hislerine gem vurmasını engellemiş oluyoruz. Artık kızın kaybedecek bir şeyi kalmıyor.

 

Evet… arkadaştan sevgili olur mu sorusunun cevabı bu.

 

 

Ama asıl dikkat edilmesi gereken nokta senin muhtaç davranışlar sergilememendir. Bu bahsettiğim tekniğin her kızda işe yarayacağını söylemek gerçekçi olmaz. Ama iletişimin esnasında seksüalite konusuna ne kadar açık olursan ve bunun yanında kızın ne düşündüğünü umursamazsan, mutlaka bir tanesi oltaya takılacakdır.

 

Şimdi büyük bir heyecanla bu öğrendiklerini uygulamaya gitmeden önce, bazı şeylere dikkat etmende fayda var. Bazı kızlar vardır seni gerçekten abisi veya kardeşi olarak görür. Bunlara ASLA ASLA ASLA bu teknikleri uygulama. Bu tarz kızları sosyal kanıt ve başka güzel kızlara erişmek için kullanmalısın.

 

Bu teknikleri gerçekten dikkatli kullanmalısın. Emin ol istediğin son şey, çok güzel bir arkadaşlık ilişkisinin yok olmasıdır.

 

Sende arkadaş pozisyonuna gelmeden bir kızı etkilemeyi öğrenmek istiyorsan Sihirli Kelimeler programıma göz atmanı tavsiye ederim.

 

Arkadaştan sevgili olur mu?” sorusuna cevap vermeye çalıştım.

 

İyi geceler..

 

Johnny D.