Bir Dakika İçerisinde Kadını Tahrik Etmenin Yolu

Yeni yıl geldiğinde herkes evinde rahat rahat otururken ya da eğlenirken, ben yeni yıla 15 dakika kala ancak eve adımımı atabildim. Cenevreden yorucu bir yolculukla döndüm.

 

Bu yorucu yolculuklar büyük ihtimalle kariyerim boyunca da devam edecek… Yorucu olmanın yanı sıra güzel anılar da olmuyor değil…

 

Mesela Alpleri ve Cenevre Gölünü bir arada güzelce fotoğrafladım.

 

 cenevre

 

Bu manzaradan sonra fark ettiğim önemli bir şeyden bahsetmek istiyorum. Bu bahsedeceğim olay aslında herkesin çok iyi bildiği fakat bilinçli olarak kullanamadığı bir şey…

 

Saniyeler içinde bir kızı tahrik etmenin, sosyal açıdan en kabul edilebilir yöntemi…

 

Yani kızı tahrik edeceğiz ve bunu sosyal kurallar çerçevesinde yapacağız.

 

Harika değil mi?

 

Okuyunca daha da şaşıracaksın…

 

Aslında bu şey çok basit…

 

Oksitosin konusuna son makalelerde çok fazla değiniyorum ama ufaktan ne işe yaradığını bir daha anlatayım.

 

Oksitosin kadındaki testesteron oranını arttırır ve seks yapma arzusunu körükler. Bunun yanında aranızda güçlü bir bağ oluşmasını sağlar.

 

Kadına Doğru Şekilde Dokunmak

 

Şimdi bir barda yada sosyal bir ortamdayken, kadına hemen dokunmak çok önemlidir. Çünkü sadece konuşma konusunda takılıp kalırsak, amacımıza ulaşamayız.

 

Eğer bir kıza dokunamazsak, konuşmada sadece eğlendirmiş oluruz ve istersen dünyanın en iyi konuşmacısı ol, sonunda konuşmandaki heyecan sönecektir.

 

Kıza ne kadar hızlı dokunursak, ona dokunmak konusunda ne kadar rahat hissettiğimizi gösteririz. Bunun yanında seksüel arzumuzu da ona iletmiş oluruz.

 

Lakin, örnek olarak dokunmadan önce 20 dakika beklersen ve sonra dokunmaya çalışırsan, sadece onu korkutmuş olacaksın. Çünkü ilk başta ona dokunmayarak sadece “arkadaş” olarak görünmeye çalıştın ama birden 20 dakika sonra ona dokunmaya başlıyorsun. Bu zayıf bir hamledir ve kadınlar bundan hiç hoşlanmazlar çünkü ilk başta yansıtmış olduğun karakteri birden değiştirmiş oldun.

 

 

İlk Adım

 

Şimdi sosyal ortamda ya da bar ortamında dokunmaya başlamak için ilk olarak ne yapman gerektiğini göreceksin.

 

İlk olarak kızın üzerindeki takılardan yola çıkabiliriz. Ona takısı hakkında bir şeyler sor ve dokun. Bu sırada parmakların onun tenine değsin.

 

Ya da ilk tanışma esnasında, elini uzat ve elini sık ve hafifçe kendine çek.

 

Ya da onun hakkında hoşuna giden bir şeyi söyle ve söyledikten sonra hemen sarıl..

 

Kısacası konuşmadan önce fiziksel bir hamle yapmamız gerekiyor. Hatta bu söylediklerimi ayrı ayrı yapmana gerek yok, tek bir şeyi bile deneyebilirsin.

 

 

1 Dakikada Sarılma Kuralı

 

Şimdi bir kızı nasıl 1 dakika içerisinde azdırabileceğinizi göstereceğim.

 

Öyle ki, anında eve davet ve telefon konuları açılabilir.

 

Çoğu erkek baştan çıkarmanın ne söylediğinle alakalı olduğunu düşünür. Düşünce hatalı değil ama eksik. Dokunma yoksa , baştan çıkarma da yoktur.

 

Çünkü bir kadının kalbine giden yolu sadece onunla konuşarak açamazsın. Açsan bile bir dokunuş kadar etkisi olmaz. Onu azdıran şey, dokunuştur.

 

Buradan da kıza hemen dokunmamız gerektiğini anlıyoruz.

 

İşte sarılmak devreye burada giriyor.

 

Bir kıza sarılmak hem en zararsız hem de bir o kadar tahrik edici bir harekettir.

 

Zararsızdır çünkü dışarıdan bakılınca kötü bir niyet yoktur.  İnsanların önünde çok rahat yapabiliriz. Hatta kızın , erkek arkadaşı olsa bile zararsız gözükür.

 

Bunun yanında , bir kıza sarılmak için nedene ihtiyacın yoktur. “Aaa ne şeker şeysin sen” gibi saçma bir bahane kullanarak da kıza sarılabiliriz.

 

“Gel bana sarıl hadi ” de güzel bir nedendir : )

 

Sarılmak özgüveni gösterir. Baskınlık, seksüalite, arkadaşlık sarılma ile gösterilir.

 

Lider olduğunu gösterir çünkü diğerleri tarafından yapılan eleştiriler sizi etkilemez.

 

Ufak bir sarılma işte bu kadar şeyi saniyeler içerisinde bir kıza yansıtır.

 

Şimdi bunu kullanmanın zamanı…

 

Kendine iyi davran..

 

 • Aengus

  Sarılmaktan sarılmaya fark var,nasıl bir sarılmadan bahsediyorsun?

 • Rodrigues

  Kızları dokunmanın tahrik edeceğini bu manzaradan mı anladın reyiz 😀

 • Rodrigues

  Ya bide şimdi mesela bir kızı görünüşümden etkiliyorum ama kızla konuşmaya geçince kız artık benden hoşlanmıyor acaba bu dokunmayı kullanmadığımdan olabilir mi?

 • xcosmo

  Johnny çok güzel bi makale olduğunu düşünüyorum fakat kadınların 3 çeşit olduğunu düşünüyorum.
  1.)Dokunsal olanlarlar
  2.)İşitsel olanlar
  3.)Görsel olanlar
  Dokunsal olanlar için bu makaleye bence bunlar için gayet uygun olmuş. Ya kız görsel ise bu pek bi işe yaramaz işitsel bi ihtimal diyorum işe yarar.
  Kız bi kere görselse aklından film şeritlerinin geçmesini ister ona dokunmak onun alanı içine girmen demek ve kendini huzursuz hisseder. Genellikle hızlı konuşurlar ve konuşurken yukarı bakarlar. Bu kıza hayal kurdurmak en iyi teknik eğer bu kıza hayal kurdurabilirsen gerçekten dokunabilirsin.
  Kız işitsel ise işitsel olanlar genellikle güzel ses tonu duymak güzel söz duymak ve etkileyici konuşma beklerler genellikle orta yavaşlıkta konuşanlardır.Genellikle normal bi duruşa sahiptirler ve konuşurken göz temasında bulunabilirler.
  Kız dokunsalsa genellikle yavaş konuşma taraftarıdırlar. Konuşurken Sağ alta bakarlar çökmüş gibi bi halleri olabilir. Saten bu türleri yukarda şahane anlatmıssın senden daha iyi anlatamam…
  İyi oyunlar

 • Johnny_DeLusion

  Nlp’ye göre hareket ediyorsun. Kızları o şekilde ayırmak doğru olmaz çünkü dokunsal olan bir kız, hiç işitsel ya da görsel bir şeyden etkilenmez anlamına gelmez. Sadece normale göre daha az etkilenir. Baştan çıkaran adam bu hatların hepsini doğru ve etkili şekilde kullanandır.

 • Theorotica

  Evet, bence de johnny haklı. İnsan cinsinde 0 veya 1 yoktur veya siyah ve beyaz ne derseniz deyin. Gri de vardır. Bütün insanlar belli oranda dokunmaktan, belli oranda işitmekten, belli oranda da görsel şeylerden zevk alırlar. Bu konuda hatta gary chapman’in da bir kitabı vardır. 5 sevgi dili diye. Kitabında “Kaliteli Zaman, Onay Sözleri, Hediye Alma, Hizmet Eylemleri, Fiziksel Temas” gibi 5 başlıkta ilişkileri inceler.

  Cosmo tekniğin aslında işe yarayabilir ama çok katı bir şekilde bu böyle işe yarar diye düşünüyorsun. Fakat senin söylediğin her 3 kategorideki kadın içinde doğru şekilde söylediğin bir cümle, veya doğru bir dokunuş veya doğru şekilde kurduğunuz bir hayal sonrası senden feci derecede etkilenebilir.

  Ama Jonnynin de dediği gibi bir hatunu tavlayamıyorsanız veya genel olarak hatunlar konusunda başarısızsanız bunun en önemli nedeni dokunmayı bilmiyorsunuzdur ve o konuda kendinizi geliştirdiğiniz zaman doğrudan ilişki kurma yeteneğinize yansıdığını hissedeceksiniz. Bilgisayarınızda 5400 rpm’li manyetik harddiski, solid state disk ile değiştirmek gibi bişi. Yada arabayla giderken nitro basmak gibi bişi. Benim piyasada gördüğüm bütün PUA’lar dokunma konusunda sanatkardırlar.

  Johnny’e yazı için ve hepinize yorumlarınız için teşekkürler.

 • engin

  johnny sen ne iş yapıyorsun merak ettim ?

 • Uzakların Sesi

  dedikleinizi yapıp kıza sarıldım ama kız azmadı. dedi hımm sende. sonra yanımdan ayrıldı. NEDEN?

 • JohnnyDeLusion

  Bir robota dediklerimi yaptırsam kız azar mı? Bence azmaz. Sen de robot gibi olmamalısın.

 • Sağlamkafa

  Tamamen doğru çünkü yaptığımdan biliyorum ama dokunmanın etkili olduğu sözünde etkili olduğu yöntem vardır.mesala bir kızı etkilenmesin en etkili yolu onu etkilemektir, yani aslında istediği ama sosyal ortam ve çevrede bulamadığı ihtiyacına hitaben iş kurmanız lazım bundada genel olarak şaşırtın kendinizi karşınızdakini şaşırtın bu altın kuraldır hiç beklenmeyen anda yapılan saldırılar her zaman başarılı olur