Bir Erkeğin Yatakta Yaptığı En Tehlikeli 9 Hata ve Düzeltmenin Yolları

Öncelikle şunu söylemeleyim. Kız yatakta tavlanır.

Eğer bir kızı yatakta fiziksel ve duygusal olarak tatmin edemiyorsan, kızla aranda güçlü bir bağ kurman güçleşir ve kızın yeni arayışlara girmesine neden olabilir.

Ama yatakta onu fiziksel ve ruhsal olarak tatmin edebiliyorsan, kız sana AŞIK olacaktır ve ilişkide kontrolü tamamen senin eline verecektir ( İyi bir seks hayatını kimse kolay kolay bırakmak istemez )

Şimdi bu hatalara bakalım

 

Hata 1 : Orgazm Olmadığı Sırada Orgazm Olduğunu Düşünmek

Partnerinin birden fazla orgazm yaşadığını veya tek bir tane orgazm yaşadığını düşünebilirsin. Sana geldiğini söyleyebilir ve orgazm oluyor gibi sesler çıkarabilir. Ama gerçekten orgazm oluyor mu?

Meşhur kız dergilerinden ” cosmopolitan” tarzı bir dergi aldığımızda ve okuduğumuzda içinde  ” orgazm taklidi ” hakkında ne kadar makale olduğunu görürsün.  Tabi bu demek değildir ki, HER ZAMAN kız arkadaşın ” orgazm taklidi ” yapıyor ama bu yaptığı anlarda mutlaka senin konsantre olduğun şeyden daha farklı şeyler istiyor anlamına geliyor : ) . Bu da sana gaz verip işi çabuk bitirmen anlamına geliyor.

Şuna dikkat etmemiz lazım. Kızın bunu yapması, bizim yatakta kötü olduğumuzu göstermez, ama tabi ki yatakta her zaman ” harika” olmak biraz özel bilgi gerektiriyor.

 

Hata 2 : Farklı Seksüel Tecrübeler Yaşatamaman

Çoğu erkek seks yaşama konusunda yeni veya aynı kadınla seks yapmaya alışmışlardır. Bu da kadınların farklı tercübeler istediğini erkeğe unutturur. Pozisyon ve hız değiştirmeni işleri değiştirdiğini düşünebilirsin ama değiştirmiyor maalesef..Kadınlar duyguları üzerinden hareket ederler.

Bazen sert, bazen tutkulu ilişki isterler. Eğer seks sırasında onunla konuşmuyorsan ve psikolojik olarak tatmin edemiyorsan, asla kadın tam olarak tatmin olmaz. Ona yatakta çok güçlü duygusal tecrübeler yaşatmalısın.

Bir örnek verirsek:Çoğu kadın serseri tarzda erkeklerden hoşlanır. Çünkü onların yaşattığı duygular, kadınları tatmin eder. Ama yatak odasında o duyguları yaşatman için, illa ki serseri olmanı gerektirecek bir durum yok.

Hafif tokatlamalar, seks sırasında küfürlü konuşmalar psikolojik olarak onu uyaracaktır.

Ek olarak, kadınlar duygusal ve tutkulu seksten de hoşlanırlar. Burada iki aşık gibi seks yapmalısınız. Nasıl olduğunu merak ediyorsan, emanuelle dizisi bunun çok güzel bir örneğidir.

 

 Hata 3 : ERKEK Olmayı Unutmak

100 kıza sorduk 99’undan şu cevabı aldık: Erkek dediğin kontrolü elinde tutar : ).

Saygılı olduğun sürece, kız kontrolün sende olmasını ister. Nasıl mı?

Ona sormadan pozisyon değiştirmek, saçından tutup başka bir yere götürmek : ) gibi.

Kısacası istediğini yapmak.

Kadınlar güçlü ve otorite erkeklere ilgi duyarlar. Bu onlara senin güçlü , koruyucu ve çiftleşmek için uygun bir erkek olduğunu gösterir.

Pozisyon hakkındaki konuşmaları ilişki sonrasına sakla. Tabi burada kızı bizim seks kölemiz haline getirmiyoruz sadece erkeksi gücümüzle liderlik ediyoruz. (Tabi kız bizim seks kölemiz olmak istiyorsa, sorun yok : ) )

Eğer bunu yaparsan, kızın bir zamanlar yapmak istemediği şeyleri bile, yaptığını görürsün. Çoğu erkek kadının kasıntı bir şekilde sadece belli şeylere kısıtlı olduğunu düşünür. Halbuki sadece senin yolu açmanı bekliyordur.

 

Hata 4: Onun İçin Seksin Önemli Olmadığını Düşünmek

Bir kadının seksi ne kadar sevdiğini öğrenmek istiyorsan, seks sırasında ne kadar bağırdığını düşün. Bir erkeğin onun gibi bağırdığını hiç duymazsın. Senin seks arzunun daha fazla olduğunu düşünebilirsin, bunun sebebi kadını sekse iten ve yönelten kişinin erkek olmasıdır.

Mutlaka seks yapmak istediğinde kız seni red etmiştir. Bunun sebebi seksi sevmemesi değil, (özel sebepler haricinde) onu yeteri kadar tatmin edememendir.

 

Hata 5: Yatakta ODUN Gibi Durmak

Yatakta romantik konuşmak ve küfür etmenin çok sıradan olduğunu düşünebilirsin.(hatta garip olduğunu bile düşünebilirsin ) . Ama romantik konuşmak ve küfür etmek kıza yatakta çok güçlü duygular hissettirmeyi sağlar. Bu da güçlü orgazm anlamına gelir.

Asla bir kadının sadece fiziksel olarak orgazm olduğunu düşünme. En güçlüsü duygusal olarak yarattığın orgazmlardır.

Odun gibi durma, biraz yontulma zamanı..

 

Hata 6: Seks Yapmak İçin Kıza Para/Yemek/ Yedirmek

Bu zaten bizim en sevdiğimiz olaydır.

“Kanka bir kız var, biraz para yedirirsek biraz da içirirsek kesin verir”

Bunun sebebi biz erkek olarak, kadınların seksi sevmediğini düşünmemizdir. İşte bu yüzden bizimle seks yapmalarını sağlamak için işi ticarete dökmeye çalışırız.

Bir kıza bir şeyler alırken, beklenti içerisinde olmamanız gerekir.

Eğer duygusal olarak onu yatakta tatmin edebiliyorsan, kızın seninle seks yapmak için işi ticarete döktüğünü göreceksin : ) . Cep telefonuna mesajlar, iç gıcıklatıcı iç çamaşırları…

 

Hata 7: Yeteri Kadar ” Ön Sevişmemek “

Şahin K ve arkadaşları oturuyormuş ve arkadaşlarına şu soruyu sormuş:

Sen kaç dakika ön sevişme yaparsın?

Birisi demiş ” 10 dakika” diğeri de ” 20 dakika ” demiş.

Şahin K. ise cevabı yapıştırmış ” Ben ön sevişmem”

Lütfen Şahin abiye uymayın. Eğer sen ön sevişmeyi seksten önce yaptığın bir olay olarak görüyorsan, çok büyük yanlış yapıyorsun. Çünkü kadınlar ön sevişmeyi seksin bir parçası olarak görüyorlar ve orgazma ulaşmalarında çok büyük bir rol oynuyor.

Nasıl mı? Kadını ön sevişme esnasında orgazma ulaştırabilirsin. Seks sırasında da orgazma ulaştırabilirsin. Bir taşla iki kuş vurmak gibi bir şey bu.

En az seks yaptığın süre kadar ön sevişmede vakit geçirmelisin.

 

Hata 8: Uzun Süre Dayanamamak

Bu en çok bilinen hatadır. Uzun dayanmak iyidir ama ne kadar uzun?

Tecrübelerime ve kızlara sorduğum kadarıyla 20 dakika onlar için gayet yeterlidir.

 

Hata 9: Kadının Huysuzluğunu Normal Bir Davranış Olarak Görmek

Özellikle bir ilişki yaşıyorsan, kadınlar çok fazla huysuzluk yapabilir. Bunun bir çok sebebi olabilir. Seni test etmek istemeleri veya yatakta onu tatmin edemediğin için sana karşı olan sinirleri..

Düşünsene sen onu yatakta mutlu edemediğin için, kız kendini tatmin etmek için başka yollar bulmak zorunda.

Şimdi sana soru sen kızı yatakta mutlu edemiyorsan, neden seninle birlikte olsun ki?

Cevap: Tabi ki olmaz.

Eğer kız arkadaşın seksi senin kadar istemiyorsa, tek sebebi budur. İlk başlarda, senden çok hoşlandığı için bu davranışını tolere edebiliyordu ama zaman geçtikçe, ilişkiyi ayakta tutacak olan seks onu mutlu etmemeye başladı.

Ama yatakta ona dünyaları yaşatıyorsan, evsiz olman bile onun umrunda olmayacaktır. Sana bunun garantisini veriyorum.

Son olarak, bildiğin gibi bu bahsettiklerimi genel kültür olarak bilmen sana pek bir fayda sağlamaz, UYGULAMAN gerek.

Görüşmek üzere..

Johnny D.