Bir Kadının Gözlerine Bakarak Ne Düşündüğünü Öğrenin

Gözler ruhun ve kalbin aynasıdır. Sadece gözlerine bakmak, bir kız hakkında asla söyleyemeyeceği şeyleri kolayca gösterebilir. Gözler vücudun en dürüst parçasıdır ve gizlenmesi neredeyse imkansızdır.( Güneş gözlüğü hariç)

Vücut dilini okumakta kullanılan en güçlü yöntemlerden bir tanesi, bakışların yönüdür. Çoğu poker oyuncusu ve bizler bu teknikleri bir çok kez kullanırız. Hatta bununla ilgili bir rutin de vardı.

Bu teknik çok basittir. Mesela bir kadına “ dün akşam saat 8 ‘ de ne yapıyordun?” diye sorduğumuzda, gözleri , sanki beyninde bir şey arıyormuş gibi direkt yukarıya bakar. Eğer gözler yukarı ve sağa doğru bakıyorsa, beynin görsel korteksine erişim sağlamaya çalışıyordur ve söyledikleri şey muhtemelen doğrudur çünkü görsel olarak algıladıkları bir şeydir. Ama, gözler yukarı bakıp sola doğru gidiyorsa, beynin yaratıcı kısmına erişmeye çalışıyordur ve büyük ihtimalle söyleyeceği şey yalandır. Bir kızla konuşurken anlattıkları sırasında gözlerine dikkat edin. Yukarı ve sola doğruysa , ayağınızı denk almanızı tavsiye ederim.

İşimize yarayabilecek diğer bir özellik ise, göz bebeklerin büyümesi ve küçülmesidir. Göz bebekleri hoşlandıkları bir şey gördüğünde büyür ve bu çok kolay bir şekilde manipule edilebilir ve ediliyor. Romantik yemeklerin loş ışıkta yendiğini unutmayın. Bir kızla sevişmeden önce nedense ışık kapatılır ve dvd’ye bir film koyulur. Amaç bellidir. Loşluk sağlamak…

Kadının size ilgisini anlamak için kullanılan diğer bir yöntem ise, kızın elini tutup sıktığınızda kız da elinizi sıkıyorsa, size ilgisi var demektir. Sevgililerinizle elele tutuştuğunuz zamanı hatırlayın.. hep elinizi sıkıyordur.

İşte bu hemen uygulanabilir teknikler sayesinde, yeni bir farkındalık edindiniz. Bu teknikleri çok kolay bir şekilde öğrenilebilir ve hemen uygulanmaya koyulabilir..

Görüşmek üzere..

Johnny DeLusion