Bir Kızı Götürebileceğin En Etkileyici 11 Randevu Türü

Bu hafta sıradışı ve etkileyici randevular hakkında konuşmak istiyorum. Normalde ülkemizde kadın – erkek fark etmiyor. Hangi taraf diğerinden hoşlanıyorsa, buluşma teklifi olarak ” Sinema ” sunuluyor.

 

Şimdi ilk randevu olarak sinemaya gidersen, birbirinizi tanıma fırsatınız olmayacak, karakterini gösterme fırsatın olmayacak, haliyle baştan çıkarma süreci sekteye uğrayacak.

 

İşte bu yüzden karakterimizi ortaya çıkarma ve etkilemeyi daha kolay bir hale getiren randevu türlerini derledim. Bazıları tuzlu olabilir, bazıları da ucuz. Hangisi karakterine daha yatkınsa, onu tercih etmen senin için en iyisi olacaktır.

 

1 – LUNAPARK

Eğer ikinizde Radar – Ufo – Kamikaze – Bungee Jumping gibi heyecan ve adrenalin içeren aktiviteleri seviyorsanız, eğlenceli vakit geçireceğiniz garantidir. Ek olarak aktivite esnasında vereceği tepkiler sayesinde , onunla dalga geçmek için, bir çuval dolusu bahanemiz oluyor. Eğer yanlış hatırlamıyorsam, Tuzla civarındaki ViaPort alışveriş merkezindeki lunaparkta bu aktiviteler var

 

2 – BALON 

İstanbulda bildiğim kadarıyla yok, Türkiyede aktif olarak yapılan tek yer Ürgüp. Ama herkes inanılmaz eğlenceli olduğunu söylüyor.

 

3 – BOT KİRALAMA

Küçük bir bot kiralayın ve boğaz turuna çıkın. Elinizde şampanyalar …. Gayet güzel…

 

4 – KAMP

Doğayla iç içe vakit geçirmek için harika bir randevu. Bunun yanında, gece anlatacağınız korkunç hikayeler ile kızın size yakınlaşmasını sağlayabilirsiniz… Fiziksel olarak : )

 

5 – FAYTON GEZİSİ

Adalar , İzmir, Efes belki de daha birçok yerde fayton gezileri yapabilirsin. Pahalı da değildi. Çok eğlenceli ve egzotik olacağını söylemeliyim.

 

 

6 – KARTİNG

Kızla yarışabileceğin ve onu yendiğinde, saatlerce dalga geçebileceğin bir randevu…

 

7 – HELİKOPTER TURU

Bunu yapmadım. Yapsam bile tek başıma yaparım : ) . Biraz pahalı…

 

8 – BUZ PATENİ

 

Buz pateni yapmayı bilmiyorsanda bir sorun yok çünkü öğrenmek bile eğlenceli. Tabi ki öğrenme sırasında bir kaç kez yere düşeceksin, ama bu karizmanı çizmeyecek merak etme…

 

9 – JET SKİ

Şu yaz gününde, sahilde uygulayabileceğiniz en güzel randevu türü.. Kiralama ücretinin ne kadar olduğunu bilmiyorum ama, fiziksel olarak sizi yakınlaştıracak.

 

10 – UÇURTMA UÇURMAK

Hazır yapılmış uçurtma alın veya birlikte yapın. Boş bir alana gidin ( İstanbul için zor ) ve eğlenceye başlayın.

 

11 – LİMUZİN

 

Eğer sizin için çok özel birisiyse, limuzin kiralayın. Sonunda evlenme mi teklif edersiniz,  o konu hakkında bilgim yok.

 

 

Gördüğün gibi, verdiğim örneklerde hep bir aktivite var ve statik bir durum yok. Senin de aklına bazı randevu türleri geliyorsa, yorum yapmaktan çekinme, böylece geniş bir randevu ansiklopedisi oluşturabiliriz.

 

Kıza değil aktiviteye odaklan..

 

Johnny D.

 • RELOADED

  Bungee Jumping tek kişiyle yapıldığı için belki sataşma derecesi çok yüksek olmayabilir ama İstanbul için Forum İstanbul’da G-Max diye bir şey var. 3-4 yerinden halat gibi kalın iplerle bağlı sizi çekiyor biraz sonra fırlatıyor, 3-4 kişi binebiliyor + ek ücret vererek videonuzu kaydedebiliyorsunuz. Ben hiç denemedim ama düşünüyorum.

  Teşekkürler Johhny..

 • Daha önceki bir yazında atari salonuna gitmemizi tavsiye etmiştin ben atari salonu taktiğini denedim ve etkileyici oldu kızla dalga geçme fırsatım oldu ve sonunda fiziksel olarak aramızda bir yakınlaşma oldu : )

 • Johnny_DeLusion

  Adanus Lunapark örneğine, atari salonunu da dahil edebiliriz aslında..

  Hatırlattığın için teşekkürler.

 • Rixon

  Bilardo olabilir mi ?

 • Kerem

  Bunların çoğu pahalı şeyler

 • Johnny_DeLusion

  Lunapark, Uçurtma, Buz Pateni, Fayton, Karting bunlar çoğu kişinin çok az para harcayarak yapabileceği aktiviteler.

 • özgür çocuk

  ufkum genişledi.thanks

 • sadullah

  Ata binmek olabilir birlikte spor yapmak kosmak veya spor salonuna gitmek.kadinlarin en cok sevdigi seylerden biride kiraz erik veya cagla bahcesine goturup beraber toplayip yemek.motorunuz veya scooteriniz varsa bogaz gezisi yapabilirsiniz.kadinlar motora bayilir.

 • Doruk

  ohoooooo Atari salonumu kaldı 😀