Kadınları Baştan Çıkarma Yolları – Kadını Kendime Nasıl Bağlarım?

Kadınları baştan çıkarma yolları yerine bugün bir kadını nasıl kendimize bağlayacağımız hakkında konuşacağım.  Eğer bir kadının sürekli sana bağlı kalmasını istiyorsan, aklında tutman gereken tek şey var. YATIRIM.

 

Yatırımdan kastım maddi bir yatırım değil, İLİŞKİYE yaptığı yatırımdır. Kadınları baştan çıkarma yollarında öncelikle şunu bilmen gerekiyor. Ne kadar yakışıklı, romantik, eğlenceli olursan ol. Kız sana ve ilişkinize yatırım yapmamışsa, seni terk edecektir. Hatta bunda tereddüt bile etmeyecektir. Sadece karşısına senden daha İLGİNÇ birisinin çıkmasını bekliyor.

 

Dost acı söyler. Şöyle bir gerçek var. Bir kız senden – benden daha çekici ve ilginç birisini bulabilir.

 

Peki, kızın ilişkiye yatırım yapmasından kastımız nedir? Sihirli Kelimeler programımda bu konu hakkında çok detaylı bilgiler verdim. Genel hatlarıyla bu yazıda da üzerinden geçmek istiyorum.

 

Aranızda kıbrısta veya yurt dışında kumar oynamış olanlar olmuştur. Slot makinelerini hepimiz biliriz. Slot makinesinde kazanmak uğruna hırsla çok fazla para kaybedenler olmuştur.

 

Kızımızı da slot makinesinde kumar oynayan bir kız gibi düşünelim. Kızımız geliyor ve slot makinesinin başına oturuyor. Bir jeton atıyor ve kolu çekiyor. Kazanamıyor. Daha sonra tekrar deniyor. Yine kazanamıyor. Tekrar…Tekrar… En sonunda kızımız slot makinesinde saatler geçirmiş oluyor ve bu makinede çok fazla para , zaman kaybetmiş oluyor.

 

Aslında, kız bu makineye ne kadar “ YATIRIM “ yaptıysa, başından kalkması o kadar zor oluyor.  Çünkü kız en sonunda mutlaka kazanacağını düşünüyor.

 

Kadınları etkileme yöntemleri – Kadını kendime nasıl bağlarım yazısında kendini bu slot makinelerine benzetmelisin. Görevin de kızın sana yatırım yapmasını sağlamaktır. Sürekli sana jeton atmalı..

 

Yatırım yapmanın gücünü anladığına göre, borsa oynamaya başlarsın : ) . Şaka yapıyorum. Kızın bize yatırım yapmasını nasıl sağlayacağımıza bakalım.

 

Öncelikle odaklanmamız gereken 3 önemli nokta var.

 

İlk ve en önemli nokta ÇABAdır. Kızın ilişkiniz içerisinde çaba sarf etmesi lazım. Tüm çaba senden gelmemeli. Siz ona nasıl davranıyorsanız, aynı şeyleri ondan da bekleyin.

 

Arada sırada sana yemek pişirmesini iste. Gelip iş yerinden seni almasını söyle. Bir yere giderken arabayı o sürsün. Omuzlarının ağırdığını ve masaj yapmasını iste. Basitçe, kız senin için bir şeyler yapmalı.

 

Ve şunu belirtmeden de geçmek istemiyorum. Kıza bunları yaptırırken ZORLUK çekmemen lazım. Ne bir taktik ne de zorla kıza bunu yaptıramazsın. Aslında, kız senden hoşlanıyorsa, zaten sana bunların teklifini yapacaktır.

 

Lakin kız bunların teklifini yapmıyorsa, bu ilişki pek sağlam bir ilişki değil ve kız her an başka bir erkek için seni terk edebilir. Bu da, bu kızın senin için ideal birisi olmadığını gösterir.

 

Benim dostlarım bundan daha iyilerine layık…

 

İkinci olarak, ilişkinizde senin için para harcamasını sağlayabilirsin.

 

Arada bir sana yemek ısmarlasın. Sinema biletlerini alsın. Herşeyi sen ödeme. En çok ödemeyi o yapsın. Bazı kızlar sana gaz verebilirler. Kibar erkekler bize para ödetmez gibisinden…böyle birisi tekin değildir. Her an ZENGİN bir kaz bulup gidebilir.

 

Dışarıda bir etkinlikteyken, bu sinema, konser, yemek olabilir.. Eğer kız ödemeyi teklif etmişse, ödemesine izin verin. Eğer elini cebine atmıyorsa, dolaylı bir şekilde şöyle diyebilirsin.

 

“Ne sen mi ısmarlıyorsun? Canım benim… gel buraya öpeceğim”

 

Para…para.. para… Kız parasını sizin için harcamayacaksa, neden kazanıyor ki : ) ?

 

Üçüncü ve son olarak, ilişkinize ZAMAN ayırmasını sağlayabilirsin. Bu ZAMANLARDA beraber SENİN istediğin şeyleri yapabilirsiniz.

 

Her zaman onun istediği şeyleri yapmıyoruz. Eğer onun istediği şeyleri yaparken vakit geçirirsek, yatırımı o değil, biz yapmış oluyoruz.

 

Diyelim ki bu hafta sonu hep gitmek istediğin autoshow fuarına gitmek istiyorsun. Kız arkadaşın da yanında ama haliyle araba vb. şeyler onu sıkıyor. Sıkıldığı halde seninle gelmesini sağlıyorsan bu YATIRIM yaptığı anlamına gelir. Oradan en sevdiğin kokoreççiye gidiyorsunuz. Kız kokoreçin kokusuna bile dayanamıyor. Ama seninle… yine bir yatırım.

 

Şimdi kendime şu soruyu sorasım geldi. Bu yaptığımız hareketler bize olan çekiciliği azaltır mı azaltmaz mı? Çünkü yüzeysel olarak baktığımızda, kızın istemediği her şeyi yapıyoruz.

 

Cevap geliyor.. Eğer bunları ilk buluşmalarda yapsak, emin ol kız bir daha seni aramaz.

 

Ama buluşmalar ilerlemiş ve 5’i aşmış ise.. Bu yaptıklarımız senin avantajına olur. Neden? Çünkü kızın değerli zamanını ilişkinize yatırım şeklinde kullanmışsın. Bu senin DEĞERİNİ yükseltir ve bilinç altına şunu mesajı gönderir:

 

“Eğer onunla birlikte olmak istiyorsam, arada sırada onun sevdiği şeyleri yapmalıyım”

 

Unutma herkes seninle birlikte olamaz. Eğer kız sana sahip olmak istiyorsa, seninle bir şeyler paylaşmak istiyorsa bunun ücretini ödemeli…

 

ZAMAN, ÇABA ve PARA olarak…

 

Ama bu anlattıklarım çoğu ezik erkek için yapılması zor ve tüm bildiklerine ( Sosyal Programlama) aykırı. Çoğu ezik buluşmalarda “ Ne yapalım? Sen ne istersen onu yapalım benim için sorun yok” der.

 

Bu çok büyük bir hata!

Eğer sürekli onun istediği şeyleri yapıyorsan, sürekli sen ödüyorsan, çabalıyorsan ve haftalar geçmesine rağmen senin için bir şeyler yapmamışsa, en küçük bir hatada seni kullanılmış bir peçete gibi kenara atacaktır.

 

Eminim buna benzer bir olay başına gelmiştir. Kızlara prenses gibi davranıp bunun karşılık bekleyemen erkekler, kaybetmeye mahkumdur. Önemli noktayı tekrar edeyim istersen…

 

Karşılık beklemeyen…

 

Sen kıza nasıl davranıyorsan, kız da aynı şekilde sana davranmalıdır.

 

Mantıksal olarak baktığımızda, kızlara prenses gibi davranıldığında bu onların hoşuna gider değil mi? Her şeyin parasını ödemek. Onun her istediğini yapmak. Sokaktaki çoğu erkek bir kadını etkilemenin böyle olduğunu düşünür.

 

Ama burada kadınlarla uğraştığımız için, stratejmiz daha farklı olmalı. Bilinç altında olan olayları da hesaba katmalıyız.

 

Eğer ona prenses gibi davranırsan, kız BİLİNÇ ALTINDA, seni DEĞERSİZ olarak görecektir çünkü seni elinde tutmak için sana YATIRIM yapmamıştır. Sen sıkıldığı zamanda onun için ilginç bir oyuncaktın. Seni unutmak onun için bir problem olmayacak.

 

Diğer taraftan, kız sana yatırım yapınca bilinç altından neler geçer?

 

Valla bilinç düzeyinde, sıkılıyor olabilir. Sonuçta para harcıyor, istemediği şeyleri yapıyor.. Ama bilinç altında, senin için yaptığı şeylere bakıyor. Kendisinin hoşuna gitmediği halde senin için yaptığı şeyler..

 

“Vay be.. Nasıl bir erkek! Onun için yaptığım şeylere bak.. Bu erkeğe aşığım herhalde..Eski erkek arkadaşım için asla böyle şeyler yapmamıştım”

 

Bunu düşünen bir kız için, seni terk etmek hayal edemeyeceğin kadar zordur.

 

İşte bu yüzden, senin prenses gibi davrandığın kız seni terk edince, ondan ayrılmak zordur. Aynı sistem erkekler için de geçerlidir.

 

İşte böylece kadınları baştan çıkarma yolları– kadını kendime nasıl bağlarım adlı yazımın sonuna geldik..

 

Okuduğun için teşekkür ederim.

 

Johnny D.

 • Kerem

  Bu cümle makalenin özeti niteliğinde;

  İşte bu yüzden, senin prenses gibi davrandığın kız seni terk edince, ondan ayrılmak zordur. Aynı sistem erkekler için de geçerlidir.

 • Emre

  Cok mantıklı kerem senin soyledigine de katılıyorum salo johnny bütün yazılarını okudum öz guvenim arttı ama hala bir kız üzerinde deniyemedim ama onumuz yaz bol bol zamanım olacak :))

 • roman

  cok dogru bi yanasma..ama yazida yazildigi gibi her iliskiye basladiqinizda bunlari yapmaya baslamayin en az emin olun ki kiz senden sende kizdan hoslaniyorsu…daha sonra uygulamaya gecin..ve unutmayalim ki kizlar bizim dusunduklerimizde dusune biliyorlar bazen)..ozguven ozguven ve ozguven…

 • Pingback: Kadınları Baştan Çıkarma – Dokunmanın Önemi | Seductionturk()

 • eXent

  Kafamda yeni ışıklar yanmaya başladı johhny 😀 Bundan sonra ben onun için değil o benim için uğraşacak 😀

 • Raww

  Hımmm. Başarılı bir çalışma.. Hak vermemek mümkün değil

 • pretty

  Hey,acikcasi ben uzun soluklu bir iliskimde oldukca fazla-emin olun karsi taraftan cok daha fazlasi- yatirim yaptim. Soylediklerin o kadar dogru ki. Iliski boyunca elimde tutmak icin cok cabaladim, adeta ayrilma fobisi yasiyordum. Ayrildiktan sonra kiymete bindi emin olun. Ancak sunu unutmayin , bunu kiz icinden gelerek yapacak. Artik bunu istetmek size kalmis:) Ayrica diger yazilarda da bahsedilen guclu ve kendinden emin durus cok onemli. Bizler ruhumuzu bir tarafa koyarsak icgudusel varliklariz. Erkek ne istediginden emin, kadin da kendini ne kadar disi hissederse iliski o kadar dinamik ve vazgecilmez olur.
  Not:umarim beylere yardimci olur.

 • özgür

  senin bu yazdıklarını keske daha önce okusaydım suan ilişkim devam ederdi ben kız arkadasımı bundan kaybettim ne yazıyorsa tersini yaptım ben

 • Fariz

  Çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz 🙂

 • orhan kırannn

  Kesinlikle mükemmel ilişkimiz 3ayda 3kez bitip tekrar başladı ve ben bu yazıda yapmamam gereken herşeyi yapıyorum tüm tercihleri ona bırakıp onun mutluluğu için çabalıyoyorum hep bigün ayrılırsak beni çok kolay unutucağını bildiğim halde ondan vazdageçemiyorum bu canımı fazlasıyla yakıyor ve bugün bana üniverstenin ikinci senesini şehir dışında devaö ediceğini söyledi biz nolucaz dediğimde net olarak şu cevabı verdi ben ayrıyken yapamam ara verebiliriz üniv bitince evleniriz arada konuşuruz ama arkadaş gibi ya okadar üzüldümki kendime her fırsat bulduğum yerde ağlıyorum hayatımın en sıkıntılı 3 ayını yaşadım sevgilim sayesinde ve ben 19 yaşındayım hayatımdaki 2. Sevgilim kendisi kendisini çok seviyorumm her türlü fedakarlığa varım ama o benim için hiç bi fedakarlıkta bulunmuyor kız arkadaşlarıyla buluşmasını bile trip attım diye iptal etmişti mesela benle buluştu ben istiyorumki ben nekadar seviyosam oda sevsin ben lise bittikten sonra birazcık maddiyat yüzünden üniverstieye gitmeyip borçlarımızı bitirmenin kararını verdim belki yanlış bi karar ama ben ailem sordayken üniverstede kendime bir tane sakızı bile çok görürsüm ve buda beni hep kahrederdi okul bitene kadar o sebepten gitmedim sevgilim 4yıllık ingilizce işletme okuyor kendimde bunun ezikliğinide hissettiğim oluyor ve ben çok şükür bi meslek sahibiyim gücüm yettiğince çalışıyorum ben ilerde iyi bi gelecek sunmak istiyorum eşime ve çocuklarıma bu sebepten borçlarımız bitince askerliğimi yapıcam geriye kalan 2 yıl falan babamla benim geleceğime yatırım yapıcaz Allahın izniyle planlarım bu ama sevgilim benden ayrılmak istemişti mesela ona iyi bir gelecek sunamıcamı düşündüğü için iki gün hiç konuşmadık ben ikinci gün işe gidemedim dünyadan kopmuştum hep ağlıyodum hedeflerimden caymıştım ben evleneceğim kadın o olsun istiyorum o yüzden şehir dışına gittiğinde oda beni burda kaybetmekten korksun yada ya Orhan yada hiç kimse diyebilsin istiyorum ara verirsek karşısına sempatik yakışıklı biri çıkarsa gönlü kayarsa herşey olabilir ben kafamı kaldırıp bir kıza bakmıyorum mesela yani benim gibi olsun istiyorum hep dua ediyorum Allaha inşallah istediklerim olur hayırlısıyla ama hep şunu diyorum Allah hepimizi bi imtihandan geçiriyor kimimizi sağlıkla kimimizi ailesi kimimizi evladıyla kimimizide borçla harçla kolay bişey yok ben 19yaşına yeni giren bir gencim hayattan genç olarak çok beklentilerim var en basitinden güzel bi araba yada akşamları işten geldiğimde gezmeye gidicek enerji inanın bu bile kalmıyor halsizlikten gidemiyorum ve sosyal hayat azaldıkca insan kendisiyle küsüyor ben kendimle küs gibi bişeyim sevgilimden yeterli ilgiyide göremiyorum çok canım yanıyor hep biyerden yaradanın bi kapı açıcağıma ve rahata ereceğime inanıyorum borçlarımız olmasa şimdi üniverstede okuyor olurdum hayat işte insanı ağlatıyoda güldürüyoda ama ben bu yaşıma kadar çok ağladım halâda ağlıyorum benim dertlerim kimi insanların yanında hiç bileydir belki ama ben çok takıyorum çok hırpalanayıyorum Allahım inşallah rahatlığa erdirip güzel günler yaşamayı nasip eder sevgilimle mutlu huzurlu bir yuva gibi yani 19 yaşına yeni giren bir insan gibi davranmadığımıda söyleyen var ama hayat şartları işte insanı olgunlaştırıyo bazı konularda….
  Burda içimden gelenleri yazdım belki okuyan arkadaşlardan benim gibi olanlar vardır Allah cümlemizin yardımcısı olsun