Kadınları Baştan Çıkarma Yolları – Kadını Kendime Nasıl Bağlarım?

Kadınları baştan çıkarma yolları yerine bugün bir kadını nasıl kendimize bağlayacağımız hakkında konuşacağım.  Eğer bir kadının sürekli sana bağlı kalmasını istiyorsan, aklında tutman gereken tek şey var. YATIRIM.

 

Yatırımdan kastım maddi bir yatırım değil, İLİŞKİYE yaptığı yatırımdır. Kadınları baştan çıkarma yollarında öncelikle şunu bilmen gerekiyor. Ne kadar yakışıklı, romantik, eğlenceli olursan ol. Kız sana ve ilişkinize yatırım yapmamışsa, seni terk edecektir. Hatta bunda tereddüt bile etmeyecektir. Sadece karşısına senden daha İLGİNÇ birisinin çıkmasını bekliyor.

 

Dost acı söyler. Şöyle bir gerçek var. Bir kız senden – benden daha çekici ve ilginç birisini bulabilir.

 

Peki, kızın ilişkiye yatırım yapmasından kastımız nedir? Sihirli Kelimeler programımda bu konu hakkında çok detaylı bilgiler verdim. Genel hatlarıyla bu yazıda da üzerinden geçmek istiyorum.

 

Aranızda kıbrısta veya yurt dışında kumar oynamış olanlar olmuştur. Slot makinelerini hepimiz biliriz. Slot makinesinde kazanmak uğruna hırsla çok fazla para kaybedenler olmuştur.

 

Kızımızı da slot makinesinde kumar oynayan bir kız gibi düşünelim. Kızımız geliyor ve slot makinesinin başına oturuyor. Bir jeton atıyor ve kolu çekiyor. Kazanamıyor. Daha sonra tekrar deniyor. Yine kazanamıyor. Tekrar…Tekrar… En sonunda kızımız slot makinesinde saatler geçirmiş oluyor ve bu makinede çok fazla para , zaman kaybetmiş oluyor.

 

Aslında, kız bu makineye ne kadar “ YATIRIM “ yaptıysa, başından kalkması o kadar zor oluyor.  Çünkü kız en sonunda mutlaka kazanacağını düşünüyor.

 

Kadınları etkileme yöntemleri – Kadını kendime nasıl bağlarım yazısında kendini bu slot makinelerine benzetmelisin. Görevin de kızın sana yatırım yapmasını sağlamaktır. Sürekli sana jeton atmalı..

 

Yatırım yapmanın gücünü anladığına göre, borsa oynamaya başlarsın : ) . Şaka yapıyorum. Kızın bize yatırım yapmasını nasıl sağlayacağımıza bakalım.

 

Öncelikle odaklanmamız gereken 3 önemli nokta var.

 

İlk ve en önemli nokta ÇABAdır. Kızın ilişkiniz içerisinde çaba sarf etmesi lazım. Tüm çaba senden gelmemeli. Siz ona nasıl davranıyorsanız, aynı şeyleri ondan da bekleyin.

 

Arada sırada sana yemek pişirmesini iste. Gelip iş yerinden seni almasını söyle. Bir yere giderken arabayı o sürsün. Omuzlarının ağırdığını ve masaj yapmasını iste. Basitçe, kız senin için bir şeyler yapmalı.

 

Ve şunu belirtmeden de geçmek istemiyorum. Kıza bunları yaptırırken ZORLUK çekmemen lazım. Ne bir taktik ne de zorla kıza bunu yaptıramazsın. Aslında, kız senden hoşlanıyorsa, zaten sana bunların teklifini yapacaktır.

 

Lakin kız bunların teklifini yapmıyorsa, bu ilişki pek sağlam bir ilişki değil ve kız her an başka bir erkek için seni terk edebilir. Bu da, bu kızın senin için ideal birisi olmadığını gösterir.

 

Benim dostlarım bundan daha iyilerine layık…

 

İkinci olarak, ilişkinizde senin için para harcamasını sağlayabilirsin.

 

Arada bir sana yemek ısmarlasın. Sinema biletlerini alsın. Herşeyi sen ödeme. En çok ödemeyi o yapsın. Bazı kızlar sana gaz verebilirler. Kibar erkekler bize para ödetmez gibisinden…böyle birisi tekin değildir. Her an ZENGİN bir kaz bulup gidebilir.

 

Dışarıda bir etkinlikteyken, bu sinema, konser, yemek olabilir.. Eğer kız ödemeyi teklif etmişse, ödemesine izin verin. Eğer elini cebine atmıyorsa, dolaylı bir şekilde şöyle diyebilirsin.

 

“Ne sen mi ısmarlıyorsun? Canım benim… gel buraya öpeceğim”

 

Para…para.. para… Kız parasını sizin için harcamayacaksa, neden kazanıyor ki : ) ?

 

Üçüncü ve son olarak, ilişkinize ZAMAN ayırmasını sağlayabilirsin. Bu ZAMANLARDA beraber SENİN istediğin şeyleri yapabilirsiniz.

 

Her zaman onun istediği şeyleri yapmıyoruz. Eğer onun istediği şeyleri yaparken vakit geçirirsek, yatırımı o değil, biz yapmış oluyoruz.

 

Diyelim ki bu hafta sonu hep gitmek istediğin autoshow fuarına gitmek istiyorsun. Kız arkadaşın da yanında ama haliyle araba vb. şeyler onu sıkıyor. Sıkıldığı halde seninle gelmesini sağlıyorsan bu YATIRIM yaptığı anlamına gelir. Oradan en sevdiğin kokoreççiye gidiyorsunuz. Kız kokoreçin kokusuna bile dayanamıyor. Ama seninle… yine bir yatırım.

 

Şimdi kendime şu soruyu sorasım geldi. Bu yaptığımız hareketler bize olan çekiciliği azaltır mı azaltmaz mı? Çünkü yüzeysel olarak baktığımızda, kızın istemediği her şeyi yapıyoruz.

 

Cevap geliyor.. Eğer bunları ilk buluşmalarda yapsak, emin ol kız bir daha seni aramaz.

 

Ama buluşmalar ilerlemiş ve 5’i aşmış ise.. Bu yaptıklarımız senin avantajına olur. Neden? Çünkü kızın değerli zamanını ilişkinize yatırım şeklinde kullanmışsın. Bu senin DEĞERİNİ yükseltir ve bilinç altına şunu mesajı gönderir:

 

“Eğer onunla birlikte olmak istiyorsam, arada sırada onun sevdiği şeyleri yapmalıyım”

 

Unutma herkes seninle birlikte olamaz. Eğer kız sana sahip olmak istiyorsa, seninle bir şeyler paylaşmak istiyorsa bunun ücretini ödemeli…

 

ZAMAN, ÇABA ve PARA olarak…

 

Ama bu anlattıklarım çoğu ezik erkek için yapılması zor ve tüm bildiklerine ( Sosyal Programlama) aykırı. Çoğu ezik buluşmalarda “ Ne yapalım? Sen ne istersen onu yapalım benim için sorun yok” der.

 

Bu çok büyük bir hata!

Eğer sürekli onun istediği şeyleri yapıyorsan, sürekli sen ödüyorsan, çabalıyorsan ve haftalar geçmesine rağmen senin için bir şeyler yapmamışsa, en küçük bir hatada seni kullanılmış bir peçete gibi kenara atacaktır.

 

Eminim buna benzer bir olay başına gelmiştir. Kızlara prenses gibi davranıp bunun karşılık bekleyemen erkekler, kaybetmeye mahkumdur. Önemli noktayı tekrar edeyim istersen…

 

Karşılık beklemeyen…

 

Sen kıza nasıl davranıyorsan, kız da aynı şekilde sana davranmalıdır.

 

Mantıksal olarak baktığımızda, kızlara prenses gibi davranıldığında bu onların hoşuna gider değil mi? Her şeyin parasını ödemek. Onun her istediğini yapmak. Sokaktaki çoğu erkek bir kadını etkilemenin böyle olduğunu düşünür.

 

Ama burada kadınlarla uğraştığımız için, stratejmiz daha farklı olmalı. Bilinç altında olan olayları da hesaba katmalıyız.

 

Eğer ona prenses gibi davranırsan, kız BİLİNÇ ALTINDA, seni DEĞERSİZ olarak görecektir çünkü seni elinde tutmak için sana YATIRIM yapmamıştır. Sen sıkıldığı zamanda onun için ilginç bir oyuncaktın. Seni unutmak onun için bir problem olmayacak.

 

Diğer taraftan, kız sana yatırım yapınca bilinç altından neler geçer?

 

Valla bilinç düzeyinde, sıkılıyor olabilir. Sonuçta para harcıyor, istemediği şeyleri yapıyor.. Ama bilinç altında, senin için yaptığı şeylere bakıyor. Kendisinin hoşuna gitmediği halde senin için yaptığı şeyler..

 

“Vay be.. Nasıl bir erkek! Onun için yaptığım şeylere bak.. Bu erkeğe aşığım herhalde..Eski erkek arkadaşım için asla böyle şeyler yapmamıştım”

 

Bunu düşünen bir kız için, seni terk etmek hayal edemeyeceğin kadar zordur.

 

İşte bu yüzden, senin prenses gibi davrandığın kız seni terk edince, ondan ayrılmak zordur. Aynı sistem erkekler için de geçerlidir.

 

İşte böylece kadınları baştan çıkarma yolları– kadını kendime nasıl bağlarım adlı yazımın sonuna geldik..

 

Okuduğun için teşekkür ederim.

 

Johnny D.