Kadınları Etkileme Yolları – Davranışlarımız

Kadınları etkileme yolları denildiğinde aklımıza hep söyleyeceğimiz veya yapacağımız taktik ve teknikler  gelir. Ama tüm baştan çıkarma sürecini buna kısıtlamak haksızlık olur. Çünkü davranışlarımızı da kadınları etkileme yöntemleri arasında sayabiliriz.

 

Erkekler temel olarak kadınları dış görünüşlerine göre değerlendirir. Kadınlar ise erkekler karakter özelliklerine göre değerlendirir. Bir kadının gözündeki ideal erkek kendine güveni olan, liderlik yapmaktan çekinmeyen ve istediği şeyi elde edebilen erkektir.

 

İşin garip yanı, kadınları etkileme yollarınden en etkili olanlardan bir tanesi, kadının sizi KAZANMASINI sağlamaktır.

 

Bunu sağlamak için de davranışların ve düşünce yapıların DEĞERLİ bir erkeğe ait olan özellikler olmalıdır. Böylece muhtaç bir pozisyondan iletişim kurmamış olacağız.

 

Herhangi bir kıza uygulayabileceğimiz davranış özelliklerine bir bakalım:

 

1- Umursamazlık

 

2- Senden hoşlanıp hoşlanmadığını umursamamak… ( Burada demek istediğim, senden hoşlanırsa harika, ama hoşlanmazsa dışarıda onun kadar güzel milyonlarca güzel kız var )

 

Kısacası kadınlar sana karşı rakip olmamalı…bunun yerine senin onlara rakip olman lazım.

 

Kendini değerli olarak göstermenin yanı sıra, muhtaçlığını sosyal çevreni genişleterek de yenebilirsin. Ne kadar fazla kadınla arkadaş olursan o kadar iyidir.

 

Ek olarak eğer yeni başlıyorsan, kendini “tek bir kızla” kısıtlamak doğru bir hareket olmayacaktır. Bu muhtaçlığı tetikler.

 

Asla bir kızı çok ÖZEL olarak nitelendirmemeliyiz ve takıntı yapacak kadar üzerine düşmemeliyiz. Diğer türlü muhtaçlık problemi yine ortaya çıkacaktır.

 

Ek olarak çevrende ne kadar fazla kız varsa, diğer kadınalr tarafından o kadar çekici olarak görülürsün. Herkesin bahsettiği “sosyal kanıt” budur ve gerçekten çok kuvvetli bir tekniktir.

 

İşte bu yüzden çevrende mümkün olduğu kadar fazla kız olmalıdır.

 

Her zaman ve her yerde  kendine dünyada milyonlarca güzel kızın olduğunu hatırlatmalısın.

 

Eğer bir kıza özel olarak davranışların değişirse, bu kızın eline güç vermektir ve kızın sana olan çekiciliğini kaybetmesine sebep olur.

 

Kadınları etkileme yolları dediğimizde bu davranış biçimlerini hatırlamamız da işimize yarayacaktır.

 

Unutma her zaman değerin yüksek olsun, senin ilgini kazanmak için uğraşsın ve mümkün olduğunca fazla kızla takılmalısın. Bu üç düşünce yapısını içselleştirince başarının gelmesi kaçınılmaz olacaktır.

 

Johnny D.

  • Alp

    Johnny, seni büyük bir hayranlıkla takip ediyorum. Gerçekten anlattıklarınla reel hayattaki tecrübelerim uyuşuyor. Hatta bazı yazılarında belli bir aşamaya gelip kızı kaybettikten sonra “Vayy be… Şunu yapsaymışım demek ki bu iş olacakmış…” dediğim oldu. Yalnız ben seninle başka bir konuda konuşmak istiyorum. Twitter’dan kendi burcuma göre, benim tarzımda bir kız gördüm. Daha önceleri kızı followlayıp birkaç twitine favori yaptıktan sonra tepki alamayınca kızı unfollow ettim. Yani muhtemelen unfollow ettiğimi de farketmemiştir gerçi herneyse. Bu kız çok güzel. Ben işi berbat etmeyeyim diye bugüne dek ne dm gönderdim ne de twitine reply yaptım. Ama bu kızı kafaya koydum. Siteni inceledim fakat internet üzerinden, sosyal ağlardan bi kızı etkilemekle ilgili bir makalene rastlayamadım. Varsa da ben bilmiyorum. Yaşım 20. Boyum 1.70 Kilom 55. Bana ne önerirsin dostum? Twitter’da sürekli doğru erkeği bulamadığından yakınıyor arada bir takip ediyorum. Yardımına ihtiyacım var dostum. Bu kızı kaçırmamalıyım!

  • Emre

    Alp, adam bütün yazı boyunca kadınlara özel değer vermek muhtaçlığa evrilir demiş, sen altına bu kızı kaçırmamalıyım demişsin. 😀