Seni Terk Eden Kız Arkadaşından Alabileceğin En İyi İntikam

Belki seni aldattı, belki seni başkası için terk etti, belki de “biraz zamana ihtiyacı” oldu. Sebep ne olursa olsun, sinirleniyorsun ve kalbin kırılıyor. Bu aşamadan sonra, çoğu kişi bu sinirini kızlardan çıkarmak için “oyun” öğreniyor ve insanların canını yakıyor.

 

Johnny ondan nasıl intikam alırım? Onu nasıl geri kazanırım sorularına artık son veriyorum.

 

Eski sevgilinden alabileceğin en iyi İNTİKAM nedir?

 

Olabildiğince fazla kızla birlikte olmak mı? Fiziksel şiddet mi? Yeni erkek arkadaşını tehdit etmek mi? Yüzüne asit atmak mı?( Türkiye : / )

 

Hayır. Bunları yaptıktan sonra kendini biraz iyi hissedebilirsin ama bu doğru bir intikam türü değildir.

 

Eski kız arkadaşından alabileceğin en iyi intikam, İYİ YAŞAMAKTIR.

 

Eski halinden daha iyi yaşamak onun yüzüne atabileceğin en iyi tokattır.

 

Yeni bir kız arkadaşın var, daha iyi bir araban var, daha iyi bir işe sahipsin, harika kıyafetlerin var ve süper gözüküyorsun. Yeni arkadaşların var ve daha önce yaşamadığın şeyleri yaşıyorsun. Eski kız arkadaşını düşünmüyorsun bile çünkü hayatını o kadar dolu yaşıyorsun ki buna vaktin yok.

 

Bu verdiğim örneklerin ana fikri şu : Kendini ve hayatını her yönden geliştirmelisin.

 

Ama şimdi şunu da sorabilirsin : “ İyi ama Johnny bunları terk edilmiş olalım veya olmayalım. Zaten bunları yapmak zorunda değil miyiz?”

 

KESİNLİKLE. İşin güzelliği zaten burada.

 

Hepimizin kalbi kırıldı. Geceleri uyuyamadık. Hayat boş geldi. Bir daha onun gibi birisini asla bulamayacağını düşündün. Yemek yiyemedin…

 

Kendini toparlaman biraz ZAMAN alacak. Ama benim anlattığım şekilde bir intikam istiyorsan, hepsinden binlerce adım önde olacaksın.

 

Yazıya son vermeden önce,başımdan geçen anlattıklarıma örnek olabilecek bir olaydan bahsetmek istiyorum.

 

Bir gün tanımadığım bir numara beni aradı ve ben de telefonu açtım. Bir kız sesiydi ve bana ismimle seslendi. Arayan eski sevgilimdi ve yanlışlıkla aradığını söyledi.

 

Bende sorun olmadığını söyledim. Bunun üzerine eski sevgilim uzun zamandır görüşmediğimizi bu yanlışlığın iyi olduğunu söyledi ve neler yaptığımı sordu.

Fazla detaya girmiyorum. Konuşmamızın en sonunda, hayran bir şekilde “ Johnny çok değişmişsin” dedi.

 

Evet arkadaşlar bahsettiğim olay buydu ve emin olun bu tarz davranmak değerinizi yüzlerce kat arttıracak.

 

Görüşmek üzere..

 • oktay

  johnny o kadar güzel ve mantıklı açıklamışsın ki hayran kalmamak elde değil.çok teşekkürler.

 • Johny tekrar sana minnetterım durumu şimdi kavrayabiliyorum teşekür ederim

 • Emre

  Güzel bir yazı olmuş teşekkürler Johnny devamını bekliyorum sayende öğrendiğim o kadar cok şey var ki yepyeni bir insan oldum sağol :))

 • Ayyaş

  Johnny neler anlattın? 😀 benim asıl sorunum burda. İnsanlara neler anlatıcağım konusunda. Zevk aldığım şeyleri anlatırım genelde. Ve geçenlerde bir randevum vardı. Kıza bisiklet turlarına katılmaya başladığımdan, spor yapmanın, doğanın rüzgarı teninde hissetmenin müthiş birşey olduğundan bahsettim. Kız bana “eee?” deyince acaba yanlış birşey mi yapıyorum dedim. (Daha ilk randevuydu bu)

 • eXent

  Johnny bu yazı bir çok kişi için süper olmuş. Şu anda benim için de büyük bir yol gösterici oldu. Uzun süredir uygulamadığım bir yöntem. Daha önce yararlarını görmüştüm. Hatta birinden intikam almamı da sağlamıştı. 1 yıl sonra bana geri dönmesini sağlamıştı. Tabi ki bu sefer ipler benim elimdeydi 😀 … Uzun süredir oyundan uzak olunca unutmuşum bunu. Bu yazıyı görünce tekrar aklımda bir ampül yandı 😀

 • Johnny_DeLusion

  Arada böyle gerekiyor : )

 • eXent

  Ve yine işe yaramaya başlıyor johnny 😀 Oyun başlasın beyler 😀 Oyuna sayrılın ve asla vazgeçmeyin 😉

 • eXent

  Benim danlaklığımla oyunu devam ettiremedim. Bu durumda şunu anladım ki bir kere başladığınızda bir daha ara vermeyeceksiniz. Eğer onun kedi gibi geldiğini görürseniz falan sakın pes etmeyin. Sizi test ediyor olabilir. Ben onun testlerine dayanırken bir tanesine hata yaptım ve oyun bozuldu. Hemen tekrar başlattım ama işe yarar mı bilemiyorum… Neyse sağlık olsun 😀 Dünyada sadece 1 tane kız yok 😀 Milyonlarca var 😀 Elbet bu kızdan da intikam alacağım bir gün gelir 😀

 • erea

  doğru düşmanınız dahi olsa onu görmezden gelmeniz en güzel tokattır. Bu kadar uzun sözün kısası bu 🙂

 • Ali Ayhan

  Dün beni aldatan kız arkadaşımı başkasının arabasından inerken gördüm. Takip edip evinin önünde rezil ettim. Bu alkol gibi o an neler yaptığının farkına varmıyor insan. Ve bugün bu yazıyı okuyarak kırmızı çizgiyi çektim. Artık gün gelir bana döner bile demiyorum o kadarını bile düşünmüyorum. Uyanışıma sebep olduğun için johnny.

 • Doruk

  harikasın, gerçekten doğru söylüyorsun, hayatımızı en iyi şekilde yaşamalı.