Yazmayalı uzun zaman oldu. Hızlı bir giriş yapmak istiyorum. Okuyucularımın bir kısmını genç kardeşlerim oluşturuyor. Bu kardeşlerimi bazen kıskanıyorum. Çünkü bu genç yaşlarında seductionturk gibi bir kaynağa sahipler. Ben onların yaşındayken her şeyi zor şekilde öğrenmek zorunda kalmıştım.

Ben 20li yaşlarımın başında, kadınlar konusunda pek iyi olmayan birisiydim. Şanslı olduğum zamanlarda bir kızın elini tutabiliyordum.

Bugün o zamanlarda bilmek istediğim 7 düşünce yapısını ve tavsiyeyi listeleyeceğim. Bunları o zaman bilseydim hayatım daha da farklı olurdu.

1 . Kadınlar Senden Daha Fazla Azgındır.

O yaşlarda birisi bana bunu söyleseydi ‘ hadi lan! ‘ derdim. Çünkü o zamanlar bir kadını yatağa atmak için onu kandırmam ve taktiklerle manipüle etmem gerektiğini düşünürdüm.

Yıllar geçtikçe bunun tam tersi olduğunu fark ettim. Kadınlar senin düşündüğünden daha da fazla sekse düşkündür. Özellikle Türkiyede 🙂 . Sadece bunu belli etmezler .

Bir kadının senden hoşlandığını düşünelim. Bu kadın seni inanılmaz derecede istiyordur. Hatta hareketleri senden hoşlanmıyor gibi gözüksede ve seks yapmak istemiyor olsa bile …Bunu yapmasının sebebi küçüklüğünden beri bu tarz istekleri bastırması için eğitilmiştir. Bir erkek olarak senin böyle bir eğitimin ya da programın yoktur.

Tabi ki bu demek değildir ki, kıza isteği dışında bir şey yapabilirsin. Bunu yapamazsın.

Baştan çıkarma konusunda yanlış anlaşılmalardan bir taneside budur. Baştan çıkarma kadınlara istemediği bir şeyi yaptırmak değil, ona seksüel isteklerini rahatça açığa vurabileceği bir ortam yaratmaktır.

2 – Kadınlarla Konuşmak Onları Kızdırmaz, Aksine Mutlu Eder

Şimdi bu bazıları için inanması zor. 20’li yaşlarımda ben de bir kadınla konuşmaya kalktığımda bana küfür edecek ve olay çıkacak sanırdım.

Lakin bu gerçek değil. Bir kadınla konuştuğunuzda çok naziktirler hatta reddederken bile bunu nazikçe yaparlar.

Sosyal programlama kadınları yabancılara karşı nazik olmasını söyler. İşte bu gibi nadir anlarda sosyal programlama işine yarar.

3 – Kadınlar Tecrübeni Önemsemez

Çoğu erkek bakir olmaktan ya da çok az seks yapmış olmaktan utanır. Eğer kadına tecrübesiz olduğunu söyleyince, dalga geçileceğini düşünür.

Düşük bir yüzdeyle bu doğru olsa da, çoğu kadın bunu umursamayacaktır. Özellikle seninle yatağa girdiğinde…

Geçmişteki tecrübelerin kadınlar için önemli değildir. Hatta bazı kadınlar tecrübesiz erkekleri bile tercih edebilir. Çünkü onların çapkın olmadığını düşünür.

Kadınlara bu konularda yalan söylemeyin.

4 – Senden Hoşlanmayan Her Kadının Yerine, Köşede Senden Hoşlanacak Bir Kadın Vardır

Bir kadın seni reddediyorsa, tüm kadınlar seni reddedecek diye bir düşünceye sahip olabilirsin.

Gerçek aslında bunun tam tersidir. Taş gibi bir kız seni kitapçıda reddedebilir. Bundan 30 saniye sonra aynı kitapçıda başka güzel bir kız senden hoşlanabilir.

Bu ilişkilerde de geçerlidir. Bu diğerlerinden farklı dediğin kız aslında diğerleriyle aynıdır. Her zaman daha iyisi daha güzeli vardır.

5 – Arkadaşın Seni Kızlarla Tanıştırabilir. Bu Yardımı Geri Çevirme

Arkadaşların kızlarla tanışmana yardımcı olabilir. Hatta işini bile kolaylaştırabilir. Çünkü arkadaşın seni bir kızla tanıştırdığında işe 1-0 önde başlarsın. Bunu bir işe girerken seni kollayan bir referansın olması gibi düşün.

Böyle olunca en başta tanışırken sana yapılan testlerin çoğu yapılmıyor.

Kendine iyi davran.

Johnny D.