Günümüzde kadınların alkol kullanmasındaki başlıca sebeplerinden birisi, mantıklarını duygularını kontrol etmek için kullanmalarıdır.

Duygularını kontrol etmek için mantıklarını kullanmak onlara pek doğal gelmez.

Modern erkekler bilir ki, kadınlarla konu seks olduğunda işin içine asla mantık girmemelidir.

Bir kadın ne kadar tahrik olursa o kadar duygusallaşır.

Bu seksüel arzuyu kontrol etmek için kadınlar duygularını kontrol etmek zorundadır.  Alkol kullanımı da bunu sağlamanın yollarından biridir.

Çoğu kadının ilişkilerinde baskın olma isteği vardır ve bu kadınların seksüalitelerinde problem yaşamaktadırlar.

Özgüvenli kadınlar sosyal içicidirler ve duygularını inkar etmezler.

Özgüvenli kadınlar duygusal ve seksüel taraflarıyla iletişim halindeyken, hayatlarının diğer alanlarıyla da iletişim halindedir.

Tecrübelerime göre alkol alan kadınları 4 grupta inceleyebiliriz.

1 – Seksüalitelerinden ve vücutlarından utanan kadınlar. Özgüvenleri düşüktür.

2 – Sosyal iletişim konusundan habersiz olan ve sekse ulaşmak için alkol kullanan kadınlar. Bunlar ya tuvalette kusarlar ya da tanımadığı bir adamın yatağında uyanırlar.

3 – Seks yapmamak için. Evet bu tür kadınlar da mevcut. Bunlar o kadar alkol alırlar ki seninle muhabbet ederler, öpüşürler, kucağına otururlar.

Kısaca o kadar kötü duruma düşerler ki seks yapmak zorunda kalmazlar. Bunun yanında karşılarındaki erkeğide öyle bir duruma düşürürler ki onunla seks yapmak için zor kullanması gerekeceğini düşünür.

4 – Sonunda yüksek özgüvenli kızlar vardır. Eğlenmek amaçlı içerler . Kendilerini kaybetmezler. Ayıkken nasıl davranıyorlarsa alkollüyken onun biraz daha eğlenceli hali olurlar. Bunlarla seks yapmak kolaydır. Kolaydan kastım bunların basit kızlar olduğunu değil, ne istediklerini bildiklerini söylemek istediğimdendir.

Bu tarz kızları ayırt etmen önemlidir.

Görüşmek üzere..

Johnny D.