Bugünün yazısı kısa ve çok etkili olacak. Sana göstereceğim yöntemle arzulanan bir erkek olduğunu fark edeceksin ve sanki özgüven hapı almış gibi olacaksın.

 

Bildiğin gibi özgüven bir konu hakkında belirli bir tecrübeye ulaştıktan sonra kazanılır. Lise yıllarımda yanımda yakışıklı bir arkadaşımla gezerken, ona bakan kızları görürdüm. Bu olayı ona söylediğimde, aynı şekilde bana da kızların baktığını ama benim görmediğimi söylerdi.

 

İşte buradan yola çıkarak, arzulanan bir erkek olduğumuzu kendimize ispatlayacağız.

 

Şimdi kağıt/kalem al veya bir notepad dosyası aç . Seni arzulayan tüm kadınların isimlerini tek tek yazmaya başla. Bu listeye yatağa attığın kızları yazmak zorunda değilsin. Sana bakan, sana dokunan, sana gülümseyen, kısaca sana her düzeyde ilgi göstermiş kadınların ismini yaz.

 

Hatırlayabildiğin kadar geçmişe git. Buradaki amacımız mümkün olduğunca isim hatırlamak. Eğer isimleri hatırlayamıyorsan, onlara uydurma bir isim tak. Örnek olarak ” Güzel bacaklı sarışın ” ” Ela gözlü dilber”

 

Bu bölümü tamamladıktan sonra, isimlerin yanlarına tanımları yaz. Örnek olarak “Güzel bacaklı sarışın” ‘ın karşısına ” bana gülümseyerek, telefon işareti yaptı” ” diye yazabiliriz. Gördüğün gibi, bu tanımlama bana olan ilgi düzeyini gösteriyor. Unutma, buradaki amacımız zihnimize bize ilgi duyduğunu ispatlamak.

 

Bu bölüm de bittikten sonra, dışarı çıkmadan önce bu listeyi en az bir kere oku. Manava veya bakkala gitsen bile mutlaka oku. Çünkü güzel bir kızın ne zaman ve nerede olacağını asla bilemeyiz.

 

Bu alıştırmanın en önemli parçası, sürekli olarak listeyi genişletmektir. Ekleyecek yeni birisi bulduğunda veya geçmişte bir olay hatırladığında hemen listeye ekle. Listen büyüdükçe, başarın da artacaktır. Başarın arttıkça, listen de büyüyecektir. Sonuç da başarı olacaktır.

 

Hadi hemen bu alıştırmayı yapmaya başla ve yorum kısmına neler hissettiğini yaz.

 

Görüşmek üzere..

[tbpspa]