Çok nadir olsada facebooktan takipçilerime hangi konuda makale istediklerini soruyorum. Bunun nadir olmasının sebebi tüm seductionturk makale arşivinde neredeyse her konuya değinmişim. Haliyle istek gelen konuların çoğuna makalelerde değinmişim. Bu makale arşivi gerçekten çok büyük ve kaliteli bir arşiv. Öyle ki tüm makaleleri PDF formatına çevirip dağıtan arkadaşlarıda gördüm : ).

Neyse, bugün baskın olmak hakkında konuşmak istiyorum çünkü facebook profilimde en son bu konu hakkında yazı yazmamı istediler. Hadi başlayalım.

Baskınlık Baştan Çıkarmanın Gerçekten Kilit Noktası Mı?

Şu ana kadar baştan çıkarma yolu olarak birçok şey söyleyebilirim. Komik ol, eğlenceli ol, statün yüksek olsun vb. Bunların hepsi bir kadını etkileyebilir. Baskın olmak ise çok ilkel bir durumdur. Kabileler halinde yaşadığımız zamanda kullanılan teknik diyebilirim : ).

Herkes doğuştan komik olmayabilir. Herkesin statüsü yüksek olmayabilir ama baskınlık herkesin içinde vardır. Sadece günümüz şartlarında biraz törpülenmiştir. Şimdi baskın olmanın özelliklerine bakalım.

Baskın Olmanın Özellikleri

  • Baskınlık fizik olarak üstün olmaktır. Uzun olmak, kaslı olmak, fit olmak ya da iyi giyinmek
  • Baskınlık çok yer kaplamaktır. Ses tonunun yüksek olmasıdır. Dokunmaktan çekinmemektir.
  • Baskınlık delici bakışlara sahip olmaktır.
  • Baskınlık konuşmayı yönlendirmektir.
  • Baskınlık onay aramamaktır.

Bunlar basit örneklerdi. Bazı arkadaşlar söylediklerimi direkt alarak uygulamaya koyacaklar. Bunu istemiyorum. Söylediklerim daha derin manalar taşıyor. Kısaca bir kızın yanına gidip öküz gibi dokunma.

Çoğu baskın erkek aslında arkadaş canlısıdır. Sidik yarıştırmakta işleri yoktur. Çünkü gerek olmadığını bilirler.

Toparlarsak, baskınlık çekiciliğin temel noktasıdır.

Kadınlar Neden Baskın Erkek İster

Yine kabile döneminden bahsedeceğim. Bu kadınların genlerinde mevcut. Baskın özellikleri gösteren erkek daha fazla yemeğe, temiz suya ve korumaya sahiptir.

Bu da kadınların gözünde ideal baba adayıdır. Çünkü ondan çocuk doğurmak, doğacak cocukların büyümesi için güvenli bir ortam oluşacağı anlamına geliyor. Kısaca sen bir kızı etkilediğinde aslında onun bu ilkel kısmına hitap ediyorsun.

Baskın olmak bakış açısıylada ilgilidir. Bir kızla konuşurken eğlenceli olursan hızlı bir şekilde seks yapman zor olabilir. Çünkü entellektüel seviyede iletişim kuruyorsundur. Bu tabi ki yanlış birşey değildir. Tamamen tercih meselesidir.

Baskın olmayı tercih edersen, iş hızlı bir şekilde sekse kayar. Dokunuyorsundur. Kokluyorsundur. Saçını çekiyorsundur. Açık seçik konuşuyorsundur. Bu durumda kız sana kendini daha açık hissedebilir.

Hemen Baskın Olamayabilirsin

Evet baskın olmak ampulu yakmaya benzemez. TV izleyerek, fast food yiyerek ne yazık ki baskın olunmuyor. Spor yapmalısın, iyi beslenmelisin, olumsuzluktan uzak durmalısın.

Baskın olmanın diğer bir olumlu yanı da duygu durumunu yükseltmesidir. Parti verdiğini düşün. Kızlar partine geliyor ve partiyi kimin verdiğini soruyorlar. Herkes seni gösteriyor. İşte o anda kabilenin reisi olmuş oluyorsun : ) .

Tabi ki baskın olmak için parti vermek zorunda değilsin.

Evet uzun aradan sonra bu makaleyi tamamlamaktan mutluluk duydum. Devamını getirmeye çalışacağım.

Baskınlık konusunu detaylarıyla Özgüven Akademisi programımda anlattım.

İyi geceler

Johnny D.