Bir erkek çocuğunun ADAM olabilmesi için erkekliğin ve kadınlığın, iki cins arasındaki doğal ilişkinin nasıl olduğunu bilmesi gerekir.

 

Bana göre feminizm hareketinden ortaya çıkan en büyük yalan, hepimiz insan olduğumuz için , erkek ve kadınların da aynı olduğudur. Feministlerin yaptığı hata insan olduğumuz için kadın ve erkeğin eşit olabileceğini varsaymalarıdır.

 

Gerçek şudur:

 

Kadın ve erkek farklılıklarına rağmen eşit olabilir. Tek fark erkek biyolojik olarak güçlüdür. Bu da kadın erkek eşitliği arasında erkeği bir adım öne çıkarır. Bu demek değildir ki kadınlar erkeklerden düşüktür. Sadece erkekler baskın olduklarından dolayı, bu iki cinsin lideri konumundadır.

 

Erkek Olmak Basittir:

 

– Güçlü Ol: Korku ile karşılaştığında hareket kabiliyetini yitirme, zorluklar karşısında dik dur.

 

– Kim olduğunu ve ne istediğini bil: Her erkeğin kendine ait değerleri vardır ve bu değerler doğrultusunda yaşamalıdır. 

 

– Değer Kat : Nereye gidersen git, değer kat.

 

– Kadınların Rolünü Anla : 

 

Kendini spor bir arabayla bir yolda gittiğini hayal et. Erkek olarak sen, sürücü koltuğundasındır . Yukarıda belirttiğim gibi , nereye gittiğini bilmelisin(hedeflerin) ve hangi yolu kullanacağını , hangisini kullanmayacağını da iyi bilmelisin. ( Değerlerin ) Bu yolda ilerlerken bir çok kadınla karşılaşacaksın. Yanındaki koltuk boş olduğu için ve bir erkek olarak ihtiyaçların olduğu için, bu karşılaştığın kadınları arabana bindirmeye çalışacaksın. Kadınlar arabana sadece eğlenceli bir yere gidiyorsan binecekler… Arabana binmeden önce, kadınlar nereye gittiğini ve oraya nasıl gideceğini bilmek isteyecekler. Kadınlar yalancıların kokusunu alırlar. Çünkü bir erkeğin yalan söylediğini ,sözleri ile vücut dili arasındaki uyumsuzluktan fark ederler. Eğer ona seninle gelirse, hayatında yaşatmadığın şeyleri yaşatacağının sözünü verirsen ama aslında bunu yapmayacaksan, kadınlar bunun kokusunu alırlar. Bir kadın arabana binmek istiyorsa, bu serüveninde seninle olmak istiyordur ve başarılarına şahit olmak istiyordur. Sen SÜRÜCÜSÜN , o YOLCU.

 

Kusursuz bir ilişkide, sürücü koltuğunda sen oturursun, kadın da sana arkadaş olur, haritayı okumanda yardımcı olur.(Kadınsı içgüdüler)

 

Ama, bir kadına A yolunu kullanarak A şehrine gideceğini söyleyip, daha sonra B yolunu kullanıp B şehrine gidersen, kadının sana sinirlenme ve arabadan inme hakkı vardır. Çünkü sözünde durmamışsındır. Gittiğiniz yolda sende en ufak bir özgüvensizlik sezerse, sürücü koltuğunu, yolcu koltuğundan kontrol etmek isteyecektir. Bunu da ÇENESİYLE yapacaktır : ) . Erkeğin güçsüz olduğu, kötü durumlarda, kadın onu yolcu koltuğuna itecek ve kendisi sürücü koltuğuna geçecektir. Her iki senaryoda da, kadın direksiyonu kontrol ediyorsa, nereye gideceğini asla bilmeyecektir. Bu erkeğin görevidir.

 

Peki Kadınlar Neden Modern Erkekleri Sever?

 

– Modern Erkekler sürücü koltuğundadır, arabayı istediği gibi kullanmalıdır.

– Modern Erkekler sürücü koltuğundayken, kadının ağzından çıkan sözlerin seni etkilemesine ve arabayı etkilemesine izin vermez.

– Modern Erkekler kadınlar tarafından sürücü koltuğundan uzaklaştırılamaz.

– Modern Erkekler arabayı istediği yere götürür, kadının istediği yere değil.

– Modern Erkekler kadınlar hata yaptığında, onu arabadan dışarı atmakta asla tereddüt etmezler.

 

Sonuç:

 

– Hayatının yolunda araban nereye gidiyor bunu bil.

– Kadınlar için yaşamıyorsun. Hedeflerin/ideallerin senin hayatının merkezinde olması gerekenlerdir.

– Kadınlara odaklanmayı bırak, kendini bir erkek olarak geliştirmeye bak.

[tbpspa]