Türk kızları ( tecrübesiz gözükenler ve gözükmek isteyenler ) genellikle dominant seks yapmayı sözel olarak konuştuğumuzda verdikleri tepkiler farklıdır. Bu olaylardan sözel olarak bahsetmek kendilerini “kaşar” gibi hissettireceği için, size “öyle seks mi yapılır?” gibisinden laf edebilirler.

 

Ama tüm kadınlar özünde aynıdır. Hepsi içten içe, sizin altınızda ezilmeyi ve güçlü bir erkeği ister. Şimdi size kadınların sevdiği 15 dominant seks pozisyonundan bahsetmek istiyorum. Bu pozisyonlar özellikle güzel kadınlarda daha da etkilidir.

 

 

1 – Kapıya Çarpmak

 

Bu hareketi yapmak için, onu tutun ve kapıya doğru itin. Daha sonra kendinizi de onun üzerine itin ve çılgınça öpüşmeye başlayın. Bu hareketi duvara karşı da yapabiliriz ama duvara karşı yaparken biraz daha dikkatli olmalıyız çünkü kemiklerini kırabiliriz : ) . Tek isteğimiz onu kapıya çarptığımızda çıkmasını istediğimiz ” GÜM ” sesidir.

 

 

2 – Saçını Çekmek

 

Ön sevişme esnasında, arkasına geç ve boynunu öperken saçlarını çek. Ya da doggy style diye tabir ettiğimiz kadının önümüzde “domaldığı” esnada saçını çekip , kulağına pis sözler söyleyebilirsiniz. Bu sizin dominantlığınızı arttıracaktır.

 

3 – Kafasını Yere Bastır

 

Doggy style dominant bir pozisyondur. Fiziksel olarak ondan üsttesindir ve o senin karşında diz çökmüştür. Bu pozisyonda kafasını yatağa doğru bastırın.

 

4 – Ellerini Kitle

 

Onu yatağa fırlat ve misyoner pozisyonuna getir. Elleri başının üzerinde olsun ve onu becerirken ellerini sıkıca tut.

 

5 – Olabildiğince Hızlı, Sert ve Derine İn

 

Kadınlar onları olabildiğince hızlı, sert becerdiğinizde çok zevk alırlar. Bu dominant bir erkeğin karakter özelliğidir.

 

6 – Sertçe Öpüş

 

Yüzünü tut ve ve dilini onun ağzına sertçe sok, sanki dilinle onun ağzına tecavüz ediyormuşsunuz gibi..

 

7 – Pozisyon Değiştir

 

Pozisyon değiştirmek istediğinde asla ona sorma, ve söyleme… Domaltmak istiyorsan saçlarından tut ve onu o pozisyona getir.

 

8 – Ellerini Bağla

 

Bir kravat ya da benzeri bir şeyle ellerini bağla ( Çok sıkı olmasın ama ellerini de kurtaramasın. ) Ellerini önde bağlarsan onun için daha rahat olur , arkada bağlarsan onun için daha az rahat olur. Daha sonra onu yatağa doğru fırlat . Şimdi senin merhametine kaldı…

 

9 – Onu Ayakta Becer

 

Ayağa kaldır ve o şekilde becer. Kızlar için bu pozisyon güçlü bir erkek tarafından becerildiğini hissettirir.

 

10 – Ön Sevişmeyi Atla

 

Ön sevişme önemlidir ama bahsedildiği kadar değil. Bazen kadınlar kendilerini seks oyuncağı olarak görmek isterler ve güçlü bir erkek tarafından kullanılmak isterler. Kadının üzerindeki gereken parçaları çıkar ve ona sahip ol .

 

11 – Kaldır ve Fırlat

 

Kadınlar kontrolü kaybetmeyi severler. Kadını kaldır ve yatağa fırlat. Bu kadına fiziksel olarak dominant olduğununu ve onu kaldıracak kadar güçlü olduğunu gösterir.

 

Tabi ki seksi ve dominant olurken bunu suistimal etmemek gerekir. Asla bir kadının gerçekten canını yakmaya çalışma…