Grinin elli tonu kitapçılarda yerini aldığından beri, bir çok kadın güçlü erkekler karşısında boyun eğmeye daha fazla yatkınlaşmıştır.

 

Kitap o kadar büyük bir sükse yarattı ki, seks shoplarda ipler, seks oyuncakları, kelepçeler yok satmaya başladı.

 

Lakin bir kadının üzerinde baskı yaratmak ve yatakta domine etmek için, bu tarz oyuncaklara ihtiyacımız yok. Zaten sitedeki bir çok makalede bunun nasıl yapılacağını anlatıyorum. Bir kaç ufak bilgi vermeden önce şunu belirtmek istiyorum.

 

Her kadın domine edilmekten hoşlanır ama güzel kadınlar daha çok hoşlanır.

 

Neden mi?

 

Güzel bir kadının karşısında çoğu erkek, süt dökmüş kediye döner ve bu küçük kediciğin bir kadını domine etme imkanı var mıdır?

 

Sanmam…

 

Seks sitelerinde hep şu kısaltmayı görmüşsündür : BDSM : )

 

BDSM’nin açılımı ingilizce olarak : Bondage, Discipline, Submission, Domination

 

Yani türkçesi: Bağlamak, disipline etmek, boyun eğmek ve domine etmektir.

 

BDSM , karşılıklı çiftin kendi rızasıyla yaptığı bir güç değişimidir.

 

Bir BDSM ilişkisine başlarken, güvenli bir kelime seçmek önemlidir. Böylece dominasyon esnasında kız kendini güvende hissedecek ve rahatsız olduğu anda güvenli kelimeyi söyleyerek senin durmanı sağlayacaktır.

 

Yukarıda belirttiğim gibi, pahalı oyuncaklara ihtiyacımız yok. Evimizdeki malzemeleri kullanacağız : )

 

Önce bir atkı veya benzeri bir şeyle, kızın gözlerini ve ellerini bağlıyoruz. Öncelikle kızın bu tarz bir şeye yatkın olup olmadığını görmemiz gerekir. Eğer bu tarz şeyleri seviyorsa, gidip gerçek bir kelepçe alabilirsin : )

 

Bir mendil ile kızın kollarını yatağa bağla.. Kadınlar seks esnasında kısıtlanmayı severler çünkü kısıtlanmak onların içindeki “kötü kız/kaşar”  sorumluluğunu üzerinden alır. Böylece herşeyin suçlusu biz erkekler oluruz. Olsun sorun değil : ) Erkek olarak sorumluluğu almalıyız .

 

Tasma.. Gerçek bir tasmaya sahip olmak zor ama küçük bir çarşaf ile tasma yerine geçen bir mekanizma yaratabiliriz.

 

Tasma liderlik göstergesidir ve liderlik kadar kadını azdıran bir şey yoktur. Kadın erkeğinin onu yönlendirmesini, ne yapması gerektiğini söylemesini ister. Bu da onun üzerinde seksin getireceği sorumluluğu alır.

 

Bu tarz oyuncaklar ve kadının orgazm süresini arttırır ve daha güçlü orgazm yaşamalarını sağlar.

 

Sadece oyuncaklara ihtiyacımız yok. Rol de yapabilirsiniz. Bu konuda fazla detay vermiyorum . Senin hayal gücüne bırakıyorum.

 

Ama dikkat etmen gereken şey şu:

 

Kıza liderlik et, bu oyunları oynarken zevk al, ilişki esnasındaki tepkilerine aldırma ta ki güvenli sözü söyleyene kadar..

 

İyi eğlenceler