İlişkinin başı harikadır. Aşık olmak insan olduğumuzu hissettirir. Bir insanın her şeyini öğreniyorsunuz. Birbiriniz etrafında rahatça hareket ediyorsunuz. Unutmayacağınız anlar yaratıyorsunuz.

Ama hepimizin bildiği gibi cicim ayları kısa sürüyor. Sadece filmlerde mutlu ve mesut ölene kadar devam ediyor ilişkiler. İlişki emek ve güç isteyen bir şeydir.

Bu yüzden ilişkiyi eğlenceli kılmak yapmamız gereken bazı şeyler var.

Sürprizler Umursadığını Gösterir 

Onu hatırladığını gösteren küçük şeyler önemlidir. Peki bu ona pahalı şeyler al anlamına mı gelir? Hayır.

Bir hediyenin değeri pahalılığıyla değil ne kadar anlamlı olduğuyla ölçülür.

İnsanlar pahalı hediyeleri sever. Bir kıza mücevher alırsan bu onun hoşuna gidecektir. Ama bizim planımız ilişkimizi canlı tutmak, bu yüzden pahalı hediyeler burada işe yarayamayacak.

Örnek vermek gerekirse, kız arkadaşının arabasının bakım zamanı geldi ve biliyorsun ki kızlar için bu işler zor işlerdir. Sen kız arkadaşının arabasını alıp bakımını yaptırırsan, bu bir mücevherden daha değerli gözükür.

Neden mi? Öncelikle bu onu dinlediğimizi gösterir. Onun hayatını  kolaylaştırır. Uğraşarak bu işi yapmışsındır.

Bunun yanında anidir. Kız bunu beklemiyordur. Böylece onunla sadece doğum günlerinde , sevgililer gününde ilgilenmediğimizi de belli etmiş oluruz. Sevgini onun en beklemediği anda göster.

Buna benzer sürprizleri yapmak için kızın neler söylediğine dikkat edin. Onu dinleyin.

Kendine Ait Hayatın Olsun

Onunla geçireceğin zamanı sen ayarlayacaksın. Çünkü herkes farklı. Bazıları yalnız kalmayı severken bazıları sürekli birlikte olmak isteyecektir. Eğer kız arkadaşınla sürekli vakit geçirmek istersen, ne kadar tavsiye etmesemde bu senin bileceğin bir iştir.

Bundan dolayı sana onsuz da yapabileceğin bir hobi bulman konusunda ısrarcı olacağım.

Peki bu ilişki için nasıl faydalı olabilir?

Yeni başlayanlar için, tek başına mutlu olmanı sağlayacaktır. Eğer hayatından memnun değilsen, ilişkin bundan etkilenecektir. Sevdiğin şeyi yapmak hayatına olumlu şekilde yansıyacaktır.

Bu arada bunun çekici olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Her konuda ona bağlı olmak çekici değildir.

Tüm gününü bir kıza ayırmak tehlikelidir. Kızla küstüğünde ya da şehir dışına çıktığında çok zorluk çekersin.

Flört Etmeyi Bırakma

İlk başta flört etmek onu sana bağlamıştı . Şimdi neden bırakasın ki? Onun hoşuna giden ufak şakaları yapmaya devam et. Çünkü ilişkide belli bir süre ilerledikten sonra onu tamamiyle ‘’ Elde Etmiş’ gibi hissedebilirsin ve bu yüzden efor sarfetmeyebilirsin.

Cocuk gibi davran. Delikanlı Ol. Hayatın boyunca değişeceksin ama birlikte olduğun kişiyi değiştiremeyeceksin.

Görüşmek üzere..

Johnny D.