Şu ana kadar aldatıldım mı bilmiyorum. Aldatıldıysam bile işlerini iyi yapmışlar ki haberim olmadı. Bir kızı etkilemek ayrı bir dünya ama etkilediğin kızı elinde tutmak çok ayrı bir dünyadır. Bunun farkında olarak ilişkiye bakmak faydalı olacaktır.

Kız arkadaşının seni aldatmasını önlemek için sana 9 tavsiye vereceğim. Bunların hepsini kullanmak zorunda değilsin.

Tavsiye 1 : Etkilemeye Devam Et

Genellikte evliliklerde olur. İki tarafta kendini boşlar. Taş gibi olan kızların evlendikten sonra kilo almaları ya da erkeklerin göbek yapmaları gibi. Zaten bol bol birlerlerine çok değiştiklerini söylerler. Aslında sadece rahatlamışlardır. Fazla rahatlık çekiciliği öldürür. Hiç bir zaman o kızı etkilemeni sağlayan şeyi unutma ve gerektiğinde onu kullan.

Tavsiye 2 : Gelişmeye Devam Et

Erkek olarak sağlık , para ve ilişki  yönünden kendini sürekli geliştirmelisin. Sabit..hareketsiz bir erkek çekici değildir. Bu konularda kendini geliştirmek çekiciliğini arttıracaktır.

Tavsiye 3 : Senden Daha İyisini Bulamayacağını Bilmeli

Bunu ukalalık olsun diye söylemiyorum. Gerçek bu. Düşünsene.. sürekli kendini geliştiriyorsun. Sağlıklı oluyorsun. Zenginleşiyorsun. Senden daha iyisini bulabilir mi ? Şu anda gördüğü tek kişi SENSİN ve sürekli gelişim gösterdiği için seni terk etmeye cesaret edemeyecek.

Tavsiye 4 : Kızın Hissettiklerini Önemse

Bir erkek  `Bu kız hissettiklerime hiç önem vermiyor. Sanırım onu aldatacağım`gibi düşünmez. Çünkü böyle bir düşünce tarzı erkek düşünce yapısına uygun değil. Lakin kadınlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Kadınlar duygulara önem verirler. Eğer ilişkide kadının duygularına önem vermezsen sorun yaşaman muhtemeldir.

Şimdi bu demek değildir ki, sürekli duygular hakkında konuş . Diyelim ki kız annesiyle sorun yaşadı ve annesi seninle buluşmasına izin vermiyor. Kız ikilemde kalmış. Bir tarafta annesi ..bir tarafta sen. Burada bir yorum yapmıyoruz. Kıza sarılıyoruz ve bir sorun olmadığını söylüyoruz. Bu basitçe kızın hislerini fark ettiğimizi gösteriyor. Kız büyük ihtimalle omuzlarında ağlıyor olacak ve o duyguyu deşarj etmiş olacak.

Konu duygular olunca ne yazık ki tam bir ´formül` söz konusu olamıyor ama bu anlattığım olay işin mantığını kavramana yardımcı olabilir.

Tavsiye 5 : Geçmişte Aldatmış Kızlarla İlişkiye Başlamaktan Kaçın

Aldatmak bir alışkanlıktır. Eğer kızın geçmiş ilişkilerinde aldattığını biliyorsan, ruh sağlığın için o ilişkiyi sonlandırmak iyi olacaktır.

aldat2

Tavsiye 6 : Asla Kıskanma, Kıskandıysan Belli Etme

Kıskançlık çekiciliği yok eder ve seni itici gösterir. Bir kız seni başka bir erkeğin ona asıldığını söyleyerek test etmeye çalışabilir. Bunu tamamiyle normal karşılaman gerekiyor. Güzel ya da çirkin tüm kızlara asılırlar. Bu duruma kıskançlık kriziyle tepki gösteren erkek eziktir ama tam tersi şekilde gösteren erkek çekiciliğini ikiye katlar.

´Sen güzel bir kadınsın ve erkeklerin sana asılması normal`

Bu olgun bir erkeğin kurması gereken cümledir. Türk düşünce yapısına göre bunu kurmak zordur. Onun da farkındayım. İşte başarı ile başarısızlık arasındaki çizgi budur. Yapılamayanı yapmak…

Tavsiye 7 : Yatakta İyi Ol

Yatakta mutlu edemediğin kadını başkası mutlu eder. Eğri oturup doğru konuşalım.Kızlar bu konulardan birbirlerine bahsederler. Hikayedeki kahraman sen ol : )

Tavsiye 8 : Gelecek Planı Yapma

Bazıları tanıştıktan 3 ay sonra evlilik planları yapmaya başlar. Bu ya tecrübesizliktir ya da kontrolü kaybetmekten kaynaklanır. İlişki 6 aylık olana kadar 10 günden daha fazlası konusunda plan yapmayın. 9. aydan sonra ileriye yönelik 4 aylık planlar yapılabilir.

Tavsiye 9 : Sinsice Başka Kadınların Sana İlgisi Olduğunu Ona Hissettir.

Bu onu aldatacağın anlamına gelmemeli lakin sürekli kadınların sana ilgi duyduğunu bilmesi seni değerli kılacaktır ve aldatmasını önleyecektir.

Çoğu türk erkeği ilişkiye başladığında diğer kız arkadaşlarıyla iletişimi keser. Bu büyük bir hatadır. Eğer bu kızlar arkadaşınsa, kız arkadaşın buna saygı duymalıdır. Gerçekten düzeyli bir ilişkiniz varsa buna saygı duyacaktır.

Eğer kız senin hayranlarına tahammül edemiyorsa, senin kız arkadaşın olmayı hak etmiyordur. Unutma çevrende sürekli kızlar var.

Eğer senin de bir kızın seni aldatmasını önleyeceğini düşündüğün bir yöntem varsa, bunu yorum kısmında paylaşırsan sevinirim.

Görüşmek üzere

Johnny D.