Belki seni aldattı, belki seni başkası için terk etti, belki de “biraz zamana ihtiyacı” oldu. Sebep ne olursa olsun, sinirleniyorsun ve kalbin kırılıyor. Bu aşamadan sonra, çoğu kişi bu sinirini kızlardan çıkarmak için “oyun” öğreniyor ve insanların canını yakıyor.

 

Johnny ondan nasıl intikam alırım? Onu nasıl geri kazanırım sorularına artık son veriyorum.

 

Eski sevgilinden alabileceğin en iyi İNTİKAM nedir?

 

Olabildiğince fazla kızla birlikte olmak mı? Fiziksel şiddet mi? Yeni erkek arkadaşını tehdit etmek mi? Yüzüne asit atmak mı?( Türkiye : / )

 

Hayır. Bunları yaptıktan sonra kendini biraz iyi hissedebilirsin ama bu doğru bir intikam türü değildir.

 

Eski kız arkadaşından alabileceğin en iyi intikam, İYİ YAŞAMAKTIR.

 

Eski halinden daha iyi yaşamak onun yüzüne atabileceğin en iyi tokattır.

 

Yeni bir kız arkadaşın var, daha iyi bir araban var, daha iyi bir işe sahipsin, harika kıyafetlerin var ve süper gözüküyorsun. Yeni arkadaşların var ve daha önce yaşamadığın şeyleri yaşıyorsun. Eski kız arkadaşını düşünmüyorsun bile çünkü hayatını o kadar dolu yaşıyorsun ki buna vaktin yok.

 

Bu verdiğim örneklerin ana fikri şu : Kendini ve hayatını her yönden geliştirmelisin.

 

Ama şimdi şunu da sorabilirsin : “ İyi ama Johnny bunları terk edilmiş olalım veya olmayalım. Zaten bunları yapmak zorunda değil miyiz?”

 

KESİNLİKLE. İşin güzelliği zaten burada.

 

Hepimizin kalbi kırıldı. Geceleri uyuyamadık. Hayat boş geldi. Bir daha onun gibi birisini asla bulamayacağını düşündün. Yemek yiyemedin…

 

Kendini toparlaman biraz ZAMAN alacak. Ama benim anlattığım şekilde bir intikam istiyorsan, hepsinden binlerce adım önde olacaksın.

 

Yazıya son vermeden önce,başımdan geçen anlattıklarıma örnek olabilecek bir olaydan bahsetmek istiyorum.

 

Bir gün tanımadığım bir numara beni aradı ve ben de telefonu açtım. Bir kız sesiydi ve bana ismimle seslendi. Arayan eski sevgilimdi ve yanlışlıkla aradığını söyledi.

 

Bende sorun olmadığını söyledim. Bunun üzerine eski sevgilim uzun zamandır görüşmediğimizi bu yanlışlığın iyi olduğunu söyledi ve neler yaptığımı sordu.

Fazla detaya girmiyorum. Konuşmamızın en sonunda, hayran bir şekilde “ Johnny çok değişmişsin” dedi.

 

Evet arkadaşlar bahsettiğim olay buydu ve emin olun bu tarz davranmak değerinizi yüzlerce kat arttıracak.

 

Görüşmek üzere..