Konuşmanın yanı sıra, seksüel çekicilik yaratmanın en etkili yolu dokunmaktır. Aslında, gerçek seksüel çekicilik dokunmayla başlar. Bir kadına dokunmak, el sıkışmak gibi sosyal bir kural çerçevesinde olsa da, kadının beynindeki seksüalite merkezine çok açık bir mesaj yollar. Ek olarak sana karşı vereceği seksüel tepkileri arttırır ve bunu tamamiyle bilinçsiz bir şekilde yapar.

 

Kelimelerimiz kadının mantıksal beyni tarafından red edilse de, fiziksel dokunuş doğru bir şekilde yapıldığında, red edilemez. Bir kadının vucudu binlerce dokunmaya duyarlı sinirlerle kaplanmıştır. En ufak dokunmanızda kadının sulanmasını sağlayabilirsiniz. Yatakta sevişirken, kadının sizden kendisine dokunmanızı istemesinin sebebi de budur.

 

İşte bu yüzden sizin dokunmanıza verdiği tepki bilinçli değildir. Bir kadınla saatlerce konuşup büyük bir tepki yaratamazken, sadece elinizi omzuna atıp, boynuna dokunmak inanılmaz bir etki yaratabilir.

 

Ek olarak sosyal dokunuşlar, seksüel özgüvene sahip olduğunuzu ve iyi bir sevgili olabileceğinizin işaretini verir. Bilinçaltında kadına iletilen mesaj, kadınlara dokunmaktan korkmadığınız ve kadınların sizin dokunuşlarınızdan hoşlandığıdır.

 

Bir dokunuş kadınların üzerinde erkeklerden çok daha fazla etki eder. Hatta normalde seks hakkında hiç hayal kurmayan birisi bile, etkili bir şekilde dokunulduğunda, farklı düşünceler üretebilir : ) .  Çünkü bir kadına dokunduğumuzda, arkadaşça olsa bile, bazı hormonlar devreye girer.

 

Bir kadına dokunduğumuzda, kadının vucudu çok güçlü bir seks hormonu olan oksitosin yaymaya başlar. Oksitosin aranızda bir bağ oluşturur ve kadın senin yanında kendini iyi hissetmeye başlar.

 

Koluna yapacağın en ufak dokunuş bile bu hormonun yayılmasını sağlayabilir.

 

İşin güzel yanı da şudur. Bir kere bu hormon tetiklendi mi, kadın sürekli daha fazlasını istemeye başlayacaktır. Sen dokundukça, hormonun etkileri artacaktır ve sürekli olarak seks hormonunu arttıran bir döngüye girecektir.

 

Kadınların dokunuşlara erkeklere göre daha iyi tepkiler vermesinin sebebi, kadınlık hormonu olan estrojen hormonunun işe yaraması için, oksitosine ihtiyaç olmasıdır. Estrojen yoksa, oksitosin işe yaramaz.

 

Büyük ihtimalle başına gelmiştir. Seksüel olarak hiç düşünmediğin bir kız gelip sana dokununca birden bire, onun hakkında farklı şeyler düşünmeye başlarsın. İşte bu etkiyi 10 ile çarparsan, kadınlar üzerinde nasıl etkisi olduğunu görürsün.

 

Çift Elle Tokalaşma

 

Dokunmanın en iyi yollarından bir tanesi tokalaşmaktr. Ama bunu normalden farklı bir şekilde yapacağız. Çift elle tokalaşacağız. İsim alışverişi yaparken, sağ elinle normal bir şekilde tokalaş ve daha sonra sol elini onun elinin üzerine koy. Yani onun eli sağ ve sol elimiz arasında sandviç olacak. İsmini söyle ve gülümseyerek gözlerine bak. Normalden 5 saniye fazla tutarsan harika bir iş yapmış olursun.

 

Yeni bir kadınla tanıştığında bunu yap, biraz tecrübelendikten sonra, kadınların  çift el ile tokalaşmaya çok iyi tepkiler verdiğini göreceksin. Eğer göz temasın, ses tonun ve gülüşün doğruysa, sadece elini tutmakla kalmayabilirsin. İstersen hafifçe ellerine masaj bile yapabilirsin.

 

[tbpspa]