Kadınlar seksüel olarak dominant erkeklerden hoşlanırlar. Bir kadının en fazla heyecanlandığı an, kendisini seksüel olarak güçlü bir erkeğe bıraktığı andır. Her kadının içinde yatan gizli arzu, bir erkeğin onu yatak odasında yönlendirmesidir. Buna rağmen, sana bu konuda asla yardımcı olmazlar.

 

Kız arkadaşınla ya da eşinle birlikte olurken hayvan gibi mi davranıyorsun? Ona erkeksi gücünü gösteriyor musun?

 

Kadınlar erkeklerinin onlara karşı doyumsuz olmalarını isterler. Kadınlar korkunun, tereddütün olmadığı anlarda sevişmek isterler.

 

Bir kadın ona karşı güzel sözlerin söylendiği hayal etmez. Araştırmalara göre, kadınların fantazileri sert ve tamamen kontrollerini kaybettiği olaylardır.

 

İşte kadınların yatakta erkeklerden istedikleri : Tamamiyle hayvan olmak… İnsanlığını unutmak ve içindeki canavarı ortaya çıkarmak…

 

Vahşi bir boğa olmak zorundasın… Seks yaparken mekan ve kural tanımaman lazım.

 

Bir boğa olarak görevin, onu yatağa götürmek, ondan istediğini almak, tüm seksüel ihtiyaçlarını onun üzerinden karşılamak ve domine etmek..

 

Boğa onun ayaklarını yerden keser, saçlarını çeker, ona seksi bir şekilde konuşur, ve yapması gerekenleri ona emreder.

 

Boğa asla sorgulamaz, sadece harekete geçer.

 

Bir seferinde bir kız bana şöyle demişti:

 

“Yatakta herşeyin çok sert olmasını istiyorum. Beni oraya buraya sallayan, tokatlayan bir erkek istiyorum. Ama bunları bana yapmasını söylemek istemiyorum. Bana sormasını da istemiyorum. Sadece YAPMASINI istiyorum.”

 

Eşin ya da kız arkadaşın seksüel olarak kendini gösterebilen, baskın, duygusal ve fiziksel olarak ondan güçlü erkekleri ister. En başta belirttiğim gibi, bir kadın kendini tamamen sadece bu özelliklere sahip olan bir erkeğe bırakabilir.

 

Bunu yapabilmenin anahtar noktası, tereddüt etmemek ve kendini kontrol edemediğini, ve onun ne düşündüğünü önemsemediğini göstermektir.

 

Boğa kendi kurallarına göre hareket eder ve asla çevreden duyduğu “nasıl sevişilir, duygusal sevişme” tarzı düşüncelere kafayı takmaz.

 

Kendini bir mühendis gibi düşün. Bu mühendis kadının fantazilerini gerçek hale getiriyor. Doğru erkekle, kadın kendini tamamiyle onun hizmetine sunabilir.

 

Tek yapman gereken içindeki “çocuğu” geride bırakmak ve dominant bir erkek olmak.

 

Kadının arzuladığı bu boğa senin içinde, seksüel olarak dominant bir erkek olmak senin kontrolünde…

 

 

Kadının Tecavüz Fantazisini Gerçeğe Dönüştürmek İçin Ne Yapabiliriz?

 

Bu dominant hareketleri biraz inceleyelim. Örnek olarak duvar hamlesine bakalım.

 

Kız arkadaşını ya da eşini kalçalarından kavra, havaya kaldır böylece bacaklarını beline dolayacaktır. Daha sonra onu duvara yapıştırıyoruz. Duvara yapıştırdığımızda GÜM diye bir ses gelecek…

 

İşte tam burada, tüm doğal seksüel baskınlığını göstermiş oldun.

 

Fiziksel olarak onu domine ediyorsun. Erkeksi gücünle onu alt ediyorsun. Kollarının arasında, ayakları yerde kesilmiş durumda. Sana kendini tamamen bırakmaktan başka şansı yok. Duvardan gelen GÜM sesi senin kötü bir çocuk olduğunu, tehlikeli olduğunu gösteriyor. Ek olarak, istediğini alan, ve istediğinin peşinden giden bir erkek olduğunu da gösteriyor. Liderlik ediyorsun, talep etmiyorsun.

 

Bu hareketin devamında onun saçlarını çekebilirsin. Böylece boynu ortaya çıkacak, bu pozisyon sana karşı boyun eğdiğinin göstergesidir. Ek olarak saçını çekmek onu azdıran hormonların kana karışmasını sağlar. Daha sonra kulağına eğilerek, ” çok güzel kokuyorsun…” dersin.. ” Üzerindeki tüm kıyafetleri parçalayacağım.. bebek”

 

Yine, fiziksel olarak ona LİDERLİK etmiş oluyoruz, erkeksi gücümüzü gösteriyoruz, baskınlığımızı gösteriyoruz. Hatta kız seks kafa yapısında olmasa bile bu hareketler, onu seksi arzular hale getirecek..

 

Hatta bu hareketleri onu mutlu etmek, onu azdırmak için yapmıyorsun. Tamamen kendi arzularını ve isteklerini tatmin etmek için..

 

İzin almaksızın seksüel baskınlığını göstermek, kadına vereceğin bir hediyedir aslında. Çünkü bir erkek ne kadar erkeksi davranırsa, kadın da kadınsı tarafını o kadar fazla açığa çıkaracaktır.

 

Bir kadının sana saygı duymasını istiyorsan, senin sözünü dinlemesini istiyorsan, sadece iyi seks yeterli değil, fantastik bir biçimde seks yapmalısınız.

 

Görüşmek üzere..